Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

BSV gospodarzem konferencji Blockchain 4 Gaming w Warszawie

ZUG, SzwajcariaA 8 kwietnia 2022 /PRNewswire/ – BSV . Blockchain Szwajcaria– Globalna organizacja branżowa działająca na rzecz wspierania firm za pomocą blockchain BSV i cyfrowej waluty, ogłosiła dzisiaj, że będzie gospodarzem jednodniowej konferencji Blockchain 4 Gaming w Esport SPOT w Warszawa, Polska zatrudnienie 7 czerwca 2022.

Jednodniowa konferencja Blockchain 4 Gaming Conference zgromadzi ekspertów branżowych i przedsiębiorców w celu budowania projektów gier na blockchainie BSV, demonstrując zdolność BSV do oferowania stabilnej i wydajnej platformy dla ekscytującej nowej generacji NFT typu play-and-for-profit. Gry.

Polska Jest to globalne centrum branży gier i jest domem dla ponad 470 studiów i wydawców zajmujących się tworzeniem gier, z których wiele oferuje znane na całym świecie tytuły i odnotowuje imponujący wzrost przychodów. To sprawia, że ​​jest to idealne miejsce do zorganizowania konferencji Blockchain 4 Gaming Conference, której celem jest podniesienie świadomości i edukacja na temat tego, jak blockchain BSV może zrewolucjonizować branżę tworzenia gier.

Wydarzenie poprowadzi Marcin Zarakowski, Radca Prawny i Szef Sztabu Stowarzyszenia BSV Blockchain oraz Marcin Rzetecki, Specjalista ds. Komunikacji Technicznej w Stowarzyszeniu BSV Blockchain i współzałożyciel Polskiego Stowarzyszenia Blockchain. W konferencji weźmie udział wielu wybitnych prelegentów z całej branży gier blockchain, w tym wielu, którzy już opublikowali gry, które są już aktywne i rozwijają się w sieci BSV. Tematy dyskusji obejmą kodowanie przedmiotów w grach, łatwe do integracji struktury dla gier online oraz modele biznesowe „play-to-ear” oparte na usłudze mikropłatności BSV.

Prelegenci na konferencji Blockchain 4 Gaming Conference w Warszawa, Polskaw zestawie:

  • Patrick Prins – Dyrektor Generalny Stowarzyszenia BSV Blockchain
  • Marcin Zarakowski – Główny radca prawny i szef sztabu BSV Blockchain Association
  • Alex Agut – Dyrektor wykonawczy, ręczna gotówka
  • Rafael Jimenez – dyrektor ds. technicznych, ręczna gotówka
  • Adam Kling – CEO i założyciel, Gry FYX
  • Joe de Pinto – wspólnik założycielski, przyspieszenie arkadowe
  • Gal Bucky – współzałożyciel, Szachy
  • Aleksiej Turgasow – współzałożyciel, Szachy
  • Marcin Rzetecki – Specjalista ds. Komunikacji Technicznej w BSV Blockchain Association i współzałożyciel Polskiego Stowarzyszenia Blockchain
READ  Ballard's Beach Resort na Block Island wznawia zawieszenie licencji alkoholowych i rekreacyjnych

Blockchain BSV ewoluuje w nieskończoność, aby obsługiwać duże ilości danych i transakcji płatniczych przy minimalnych kosztach – wykazując przepustowość od 50 000 do 100 000 transakcji na sekundę z oprogramowaniem następnego węzła i średnimi opłatami transakcyjnymi stanowiącymi ułamek centa amerykańskiego. Z technicznego punktu widzenia BSV oferuje mikropłatności, inteligentne kontrakty, tokenizację, IoT, obliczenia i więcej funkcji danych.

Te wyjątkowe możliwości sprawiają, że BSV jest idealną platformą do tworzenia produktów i usług gamingowych nowej generacji, o czym świadczy sukces takich aplikacji, jak Haste Arcade i FYX Gaming, których produkty zostaną zaprezentowane na konferencji Blockchain 4 Gaming.

Komentując dzisiejsze ogłoszenie, radca prawny i szef sztabu BSV Blockchain Association powiedział:

Ponieważ adopcja gier opartych na technologii BSV wciąż rośnie w imponującym tempie, cieszymy się, że możemy zaprezentować potencjał tych aplikacji na konferencji Blockchain 4 Gaming w PolskaA Warszawa. Polska Ma kwitnący przemysł gier i jest domem dla światowej sławy studiów i wydawców, co czyni go idealnym miejscem do organizacji tego wydarzenia. Dołącz do nas i poznaj przyszłość gier oraz wyjątkową zdolność BSV do umożliwiania gier opartych na blockchain na skalę wykraczającą poza konkurencyjne platformy.

Dowiedz się więcej o blockchainie BSV i zarejestruj się na nadchodzącą konferencję Blockchain 4 Gaming Conference 7 czerwca 2022Odwiedzać bsvblockchain.org.

O BSV Blockchain

BSV to idealny łańcuch bloków dla przedsiębiorstw i projektów rządowych. Dzięki nieograniczonemu skalowaniu w łańcuchu, blockchain BSV spełnia potrzeby aplikacji technologicznych na dużą skalę: duże wolumeny transakcji, duża szybkość, niskie przewidywalne opłaty, możliwości mikropłatności i większa pojemność danych. Jego potężne możliwości techniczne umożliwiają inteligentne kontrakty, tokenizację, zarządzanie urządzeniami IoT, obliczenia i nie tylko. Jako księga publiczna BSV zapewnia również przejrzystość, audyt i większą uczciwość dla rządów, obywateli i organizacji. Aplikacje na BSV obejmują teraz szeroki zakres sektorów przemysłu – media i rozrywka, media społecznościowe, gry online, Metaverse/AR/VR, reklama cyfrowa, integralność danych, zarządzanie tożsamością, usługi rządowe, łańcuch dostaw, księgowość, RegTech i sieć rozproszona wywiad, internet rzeczy i usługi finansowe. BSV wspiera również ekosystem przyjazny dla środowiska i zgodny z przepisami.

READ  9 najlepszych mody Akademii Umbrella

Źródło BSV