Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Całkowicie nowe, eleganckie oprogramowanie iPhone’a jest już dostępne, ze świetnymi funkcjami i ulepszeniami

Całkowicie nowe, eleganckie oprogramowanie iPhone’a jest już dostępne, ze świetnymi funkcjami i ulepszeniami

Które iPhone’y obsługują iOS 17?

Jeśli masz iPhone’a wydanego w 2018 roku lub nowszego, iOS 17 jest kompatybilny. Oznacza to, że iPhone Xs, iPhone Dotyczy to modeli iPhone’a SE drugiej i trzeciej generacji.

Więcej z ForbesaZnawcy twierdzą, że akumulator Apple iPhone MagSafe może powrócić do iPhone’a 15

Jak to zdobyć

Aktualizacja nowego oprogramowania jest prosta i nieskomplikowana, choć prawdopodobnie będzie wymagać dużego nakładu pracy dla wszystkich i może wymagać długiego oczekiwania, ponieważ wiele osób będzie próbowało dokonać aktualizacji w tym samym czasie. Ćwicz cierpliwość. W przypadku iPhone’a 14 Pro Max rozmiar pliku wynosi 3,3 GB.

Otwórz aplikację Ustawienia, dotknij Ogólne, a następnie Aktualizacja oprogramowania. Następnie wybierz opcję Pobierz i zainstaluj i pozwól programowi zająć się resztą.

Co jest w wersji

iOS 17 został wydany tuż przed serią iPhone’a 15 i może sprawić, że poczujesz się, jakbyś miał zupełnie nowego iPhone’a, nie wydając ani grosza. Z pewnością jest bogaty w funkcje, ale oto niektóre z kluczowych ulepszeń.

Naklejki kontaktowe —Jest to aktualizacja aplikacji na telefon, dzięki której możesz na przykład kontrolować sposób, w jaki będziesz widoczny dla innych, gdy do nich zadzwonisz. Oczywiście druga osoba również musi korzystać z iPhone’a. Bezpośrednia poczta głosowa Robi to, na co wygląda, tj. możesz zobaczyć transkrypcję na ekranie, gdy ktoś zostawi wiadomość głosową. Jeśli mimo wszystko jest to połączenie, którego chcesz, możesz je odebrać. Jest lepsza wyszukiwarka Wiadomości, który ma również lepszy układ i opcje odpowiedzi. Ulepszono także wiadomości głosowe, dzięki czemu można wstrzymać ich opuszczanie lub przyspieszyć odtwarzanie po odebraniu. Czas konfrontacji Dodaje funkcję pozostawiania wiadomości wideo lub audio, gdy ktoś nie odbiera, a podczas połączenia wideo można dodać efekty wideo, takie jak tryb portretowy. Za pomocą gestów możesz także wysyłać serca, balony, fajerwerki i deszcz – deszcz pochodzi z twoich kciuków w dół.

READ  Beta „Diablo 4” jest w zasadzie niegrywalna dzięki niekończącym się kolejkom logowania

zameldować się To naprawdę fajna nowa funkcja, dzięki której możesz powiadomić kogoś, kiedy gdzieś dotrzesz. Zamelduj się u kogoś, a osoba ta będzie mogła na przykład wykryć, kiedy bezpiecznie dotarłeś do domu, i powiadomić o tym drugą osobę.

komentarz Jedną z najbardziej oczekiwanych aktualizacji jest to, że gdy Twój iPhone jest ładowany i leży na boku, może wyświetlać godzinę, pełnić funkcję albumu ze zdjęciami lub wyświetlać informacje tak duże, że można je odczytać z drugiego końca pokoju.

Zrzut Zyskuje dodatkową funkcjonalność, dzięki której możesz udostępniać dane kontaktowe, po prostu zbliżając do siebie dwa iPhone’y, za pomocą fajnej animacji pokazującej działanie kontaktu. Ta konkretna część AirDrop nazywa się NameDrop. Kochać ją. W przypadku zwykłych funkcji AirDrop, jeśli udostępniasz zawartość, ale musisz wyjść, transfer może być kontynuowany przez Wi-Fi. Nadchodzi lepsza autokorekta klawiatura Może więc naprawiać błędy podczas pisania, wiedzieć, czy chcesz przeklinać i pozwalać na to, a także poprawiać rozpoznawanie mowy podczas dyktowania (chociaż nikt nie zgadnie, czy będzie znacznie lepszy w imionach).

mapy Otrzymał długo oczekiwaną funkcję, dzięki której telefon będzie pobierał mapy do użytku offline, co jest przydatne, jeśli wybierasz się w rejon, w którym nie ma sygnału komórkowego lub jesteś np. za granicą i nie chcesz rezygnować z roamingu Dane komórkowe. W iOS 17 dostępne są również lepsze informacje o ładowarkach pojazdów elektrycznych.

Możesz przywołać Siri Bez konieczności mówienia „Hej” przed jego imieniem, będzie działać wiele poleceń.

To dużo, prawda? I to zanim w ogóle dotrzemy do ulepszonego oprogramowania AirPods, w tym świetnego Adaptive Audio, lepszych aplikacji zdrowotnych i fitness, inteligentniejszych wyszukiwań Spotlight i mojej szczególnej ulubionej funkcji Visual Look Up do dekodowania prania, zanim przypadkowo zmniejszysz ukochane ubrania. użyteczne.

READ  Discord ma teraz narzędzie do automatycznej moderacji treści