Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowy zwiastun Marvel’s Spider-Man 2 prezentuje szybką podróż, ogromną mapę i kostiumy

Nowy zwiastun Marvel’s Spider-Man 2 prezentuje szybką podróż, ogromną mapę i kostiumy

Nowy zwiastun do Marvel Spider-Man 2 Wyemitowany podczas stanu gry PlayStation we wrześniu 2023 r., ujawnił ogromny zakres mapy gry, o której mówi się, że jest „dwa razy większa” niż jej poprzedniczka. Jak można się spodziewać, oznacza to, że w tym świecie czeka na odkrycie mnóstwo nowych aktywności, przedmiotów kolekcjonerskich i zadań pobocznych, a zarówno Miles, jak i Peter będą mieli do zrobienia wyjątkowe rzeczy.

Pomimo tej wielkości Insomniac Games ujawniło, że podróżowanie po dzielnicach będzie w tej przygodzie znacznie łatwiejsze z wielu powodów. Po pierwsze, zarówno Miles, jak i Peter będą nosić na swoich kostiumach „siatkowe skrzydła”, które pozwolą im szybować w powietrzu i szybko pokonywać duże odległości.

Będą także wspierane przez nowy system szybkiej podróży, który wydaje się ładować natychmiast.

Jak pokazano na nowym zwiastunie gry, gracze będą mogli wybrać dowolny odblokowany punkt szybkiej podróży na mapie Marvel Spider-Man 2niemal natychmiast wkraczając na to terytorium, dzięki mocy i pamięci SSD w PS5.

Możesz zobaczyć imponujące odkrycie Przez YouTube.

czyta: Marvel’s Spider-Man 2: Wszystko ujawnione na SDCC 2023

Frameborder=”0″ zezwolenie=”akcelerometr; automatyczne odtwarzanie; zapis do schowka; zaszyfrowane multimedia; żyroskop; obraz w obrazie; udostępnianie sieci”allowfullscreen>

Fakt, że w tej kontynuacji gracze będą mogli dogłębnie poznać Nowy Jork, z dzielnicą Queens na wystawie oraz pokazem sztucznych ogni w parku tematycznym Coney Island, został również podkreślony podczas demonstracji nowego systemu transportu w grze. Główną lokalizacją będzie także Midtown High, podobnie jak Brooklyn Visions Academy, w której Miles chodzi do szkoły.

W obu lokalizacjach znajdziesz unikalne zadania i fragmenty historii, a gracze będą mogli przełączać się między Milesem i Peterem, aby wykonywać różne zadania. Wygląda na to, że ta zmiana może nastąpić w każdej chwili, a bohaterowie zasadniczo „koordynują pracę zespołu” w zakresie swoich obowiązków.

Ujawniono nowe garnitury Marvel Spider-Man 2

Oprócz tych działań pojawił się nowy zwiastun Marvel Spider-Man 2 Ujawniono również, że w grze pojawi się szereg kostiumów kolekcjonerskich. więcej 65 garniturów Będzie można znaleźć wiele z nich inspirowanych klasycznymi komiksami, wiele z nich człowiek Pająk Filmy, oryginał Marvela Spider-Mana.

Do kolekcjonowania będzie także wiele oryginalnych garniturów, w tym elegancki zestaw ze specjalnymi pelerynami inspirowanymi siecią. Część z nich znajdzie się w Edycji Deluxe gry, inne zaś będzie można znaleźć w całym świecie gry.


Marvel Spider-Man 2 Premiera na PS5 20 października 2023 r.

READ  8 najlepszych gier wszech czasów na PlayStation Vita