Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Canon wprowadza na rynek drukarkę biurkową A1

Canon wprowadza na rynek drukarkę biurkową A1

Napisane przez Wayne’a Robinsona | 14 kwietnia 2023 r

Firma Canon Australia wprowadziła na rynek wielkoformatową drukarkę biurkową imagePrograf TC-20M, czterokolorową CMYK, wyposażoną w płaski skaner A4.

Wnętrze: nowy Canon imagePrograf TC-20M

Według firmy Canon „przyjazny dla użytkownika projekt” drukarki umożliwia nawet początkującym użytkownikom drukarek wielkoformatowych łatwe „tworzenie” wielkoformatowych kopii do różnych zastosowań bez komputera.

Urządzenie imagePrograf TC-20M może drukować różnorodne aplikacje wielkoformatowe, takie jak etykiety promocyjne dla sklepów detalicznych i restauracji, materiały edukacyjne dla szkół i oryginalny papier pakowy, w formacie do A1+.

Oprócz zwykłych funkcji drukowania sieciowego i komputerowego, użytkownicy mogą przeglądać, kopiować i powiększać dokumenty JPEG i PDF formatu A4 za pomocą panelu sterowania drukarki, importując pliki bezpośrednio z dysku flash USB, co pomaga wyeliminować błędy i potrzebę korzystania z komputera.

Oszczędzająca miejsce konstrukcja imagePrograf TC-20M umożliwia użytkownikom łatwe wykonywanie wszystkich operacji związanych z drukowaniem z przodu urządzenia, w tym przygotowywanie papieru (rolki lub arkusza), ładowanie, uzupełnianie atramentu i usuwanie wydruków. Zbiorniki z atramentem o dużej pojemności 70 ml zapewniają rzadsze uzupełnianie czterokolorowymi atramentami pigmentowymi, a inny kolor i kształt wlotu w każdym zbiorniku zapobiega uzupełnianiu niewłaściwym kolorem.

Drukarka obsługuje rolki papieru o szerokości do A1+ i jest wyposażona w standardowy automatyczny podajnik arkuszy kompatybilny z papierem A3 i A4. Role i arkusze można ładować w tym samym czasie, co pozwala użytkownikom kopiować i drukować różne formaty na jednym urządzeniu, wybierając źródło papieru na panelu operatora. Funkcja powtarzania kopiowania umożliwia użytkownikom wielokrotne kopiowanie pojedynczego dokumentu na rolkę papieru o rozmiarze do A1+.

Yoshinori Moritake, dyrektor generalny ds. marketingu produktów w Canon Australia, skomentował: „Tradycyjnie druki wielkoformatowe były aplikacją, którą wiele firm zajmujących się sprzedażą detaliczną, edukacją i hotelarstwem często zlecało na zewnątrz. Jednak użytkownicy coraz częściej wymagają szybkiego drukowania na żądanie, a im dłuższy czas dostawy, tym krótszy czas dostawy. razy. Zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania i oszczędności miejsca, imagePrograf TC-20M zawiera płaski skaner, eliminując potrzebę korzystania z komputera i umożliwiając użytkownikom wykonywanie wszystkich funkcji drukowania i kopiowania bezpośrednio z panelu operatora”.

READ  Pojawia się nowy zwiastun gry Street Fighter 6 Guile Punching Up Ryu