Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Cena przyjemności”: kontrowersyjny polski film, o którym wszyscy mówią w serwisie Netflix

Cena przyjemności”: kontrowersyjny polski film, o którym wszyscy mówią w serwisie Netflix

Netflix dodaje do swojego katalogu kontrowersyjny film „Cena przyjemności”.

Platformy streamingowe, takie jak Netflix, stale uzupełniają swoje katalogi seriali, filmów i filmów dokumentalnych, aby zadowolić swoich abonentów. 17 marca Netflix dodał „Cenę przyjemności” – polski film, który wywołał wiele kontrowersji, a w niektórych krajach doczekał się nawet zakazu ze względu na drażliwe treści.

Film na podstawie książki „Dziewczyny z Dubaju” zagłębia się w świat rynku seksu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, kładąc nacisk na władzę, luksus i idealne ciała. Fabuła opowiada o życiu Amy, ambitnej młodej kobiety, która zostaje wplątana w świat wyższych sfer i staje się odpowiedzialna za rekrutację ludzi, którzy mają spełniać pragnienia arabskich szejków. Jednak wkrótce staną przed mrocznymi wyzwaniami w nowym świecie.

Ze względu na treść Netflix sklasyfikował „Cenę przyjemności” jako „wyraźną” i został zakazany w takich krajach jak Dubaj. Film wyreżyserowany przez Marię Sadowską porównuje go do popularnych tytułów, takich jak „365 dni” i „50 twarzy Greya”, co sprawia, że ​​jest to pozycja obowiązkowa dla widzów, którzy lubili te filmy.

W obsadzie „Ceny przyjemności” znaleźli się m.in. Polina Galazka, Katarzyna Figura, Katarzyna Suchuk, Olga Kalica, Giulio Berotti i inni utalentowani polscy aktorzy.

Jako jedna z najnowszych pozycji w ofercie Netflix, ten kontrowersyjny film zyskał już duże zainteresowanie i oczekiwanie widzów. Wielu zakreśliło w swoich kalendarzach chęć zagłębienia się w świat Ceny przyjemności i odkrycia jego intrygującej historii.

READ  Oto 7 najlepszych zielonych kolorów lakierów do paznokci