Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Cherry Valentine, gwiazda RuPaul’s Drag Race UK, umiera w wieku 28 lat | Telewizja i radio

Jej rodzina ogłosiła, że ​​artysta George Ward, lepiej znany pod pseudonimem Cherry Valentine, zmarł w wieku 28 lat.

Ward, który zmarł w niedzielę, pojawił się w drugiej serii RuPaul’s Drag Race w Wielkiej Brytanii Przed rozpoczęciem kariery telewizyjnej i prowadzeniem filmu dokumentalnego w BBC Dumna cygańska królowa.

Oświadczenie ich rodziny brzmiało: „Z głębokim i najbardziej bolesnym smutkiem informuję, że George – Cherry Valentine – zmarł tragicznie.

„Będzie to dla większości ludzi głębokim szokiem i rozumiemy, że nie ma łatwego sposobu, aby to ogłosić. Jako jego rodzina nadal mamy do czynienia z jego odejściem i nasze życie nigdy nie będzie takie samo.

„Rozumiemy, jak bardzo jest kochany i ile istnień zainspirował i dotknął. Wszystko, o co prosimy, to twoja cierpliwość i modlitwy w tym czasie. Kochamy cię, Georgie.”

George Ward uzyskał kwalifikacje pielęgniarki zdrowia psychicznego w 2015 roku. Zdjęcia: George Ward/B

Ward dorastał w Darlington, Hrabstwo Durhamw ramach Wspólnoty Wędrowców i zakwalifikowana jako pielęgniarka zdrowia psychicznego w 2015 roku, przed rozpoczęciem kariery w dragu.

W grudniu 2020 r. Ward został ogłoszony jako jeden z 12 zawodników biorących udział w drugiej serii brytyjskiej edycji RuPaul’s Drag Race. W wideo wprowadzającym do serialu opisali swoje ego Cherry Valentine jako „czarujące”, „mroczne” i „gotyckie”.

Powiedzieli, że ich praca jako pielęgniarka „postawiła mnie we właściwym miejscu, aby móc trochę lepiej zrozumieć ludzi. Jeśli jesteś drag queen, pracujesz z ludźmi. A żeby zrozumieć ludzi, myślę, że idziesz o krok dalej. „

Po pojawieniu się w serialu Ward współpracował z BBC Stworzyć film dokumentalny, który bada dziedzictwo turystów z plecakami. W specjalnym wydaniu 2022 ponownie odwiedzają społeczność, którą opuścili w wieku 18 lat.

Występowali również publicznie i pojawiali się w teledyskach takich artystów jak Charli XCX.

READ  Polska modelka i gwiazda telewizji, Aga Born, wprowadza na rynek swoją kolekcję NFT