Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Cheshire: Firma wiodąca w rekrutacji do elektrowni w Polsce

Cheshire: Firma wiodąca w rekrutacji do elektrowni w Polsce

Talascend International to agencja rekrutacyjna z siedzibą w Birchwood, działająca w sektorach nauk przyrodniczych, prawnych, infrastruktury kolejowej, energetyki i energetyki.

Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w dostarczaniu rozwiązań w zakresie personelu inżynieryjnego, Talascend został teraz mianowany partnerem rekrutacyjnym do projektu elektrowni jądrowej w Warszawie.

„Nasza nominacja na głównego partnera rekrutacyjnego dla projektu podziemnej elektrowni jądrowej w Polsce podkreśla doskonałą reputację firmy Talascend i nasze zaangażowanie w obsługę sektora energetycznego” – powiedział Lewis Trow, Business Manager w Talascend International.

Program będzie trwał osiem lat i będzie nadzorował rekrutację wielu stanowisk niezbędnych do osiągnięcia sukcesu elektrowni Talascend.

Role te obejmują inżynierię, zarządzanie projektami, wiedzę specjalistyczną w zakresie bezpieczeństwa, stanowiska techniczne i funkcje administracyjne.

„Jesteśmy podekscytowani tym partnerstwem i możliwością wspierania inicjatyw w zakresie czystej energii” – powiedział David Robertson, dyrektor zarządzający spółki-matki Talascend, First Recruitment Group.

„Ta współpraca nie tylko podkreśla wiedzę specjalistyczną Talascend w obszarze rekrutacji, ale także stanowi znaczący postęp w naszych strategicznych planach rozwoju”.

READ  Polski rząd ustala patriotyczne plany żywnościowe | Biznes | Wiadomości gospodarcze i finansowe z niemieckiej perspektywy | D.W.