Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Co aparat iPhone’a zrobił z ramionami tej biednej kobiety?

Co aparat iPhone’a zrobił z ramionami tej biednej kobiety?

kobieta Sfotografowano go, jak stał przed dwoma lustrami aparatem iPhone’a, ale rzeczywiste zdjęcie pokazuje trzy zupełnie różne pozycje ramion. Ramiona znajdują się w różnych miejscach w Mirror One, Mirror Two i w prawdziwym życiu. Czy to Photoshop? Czy to wada matrycy? Czy kobieta odbyła 25-letnią podróż do wnętrza… Bliźniacze Szczyty Czarny hostel? Nie, to tylko błąd ksero, ale mimo to powoduje wykonanie jednego zdjęcia.

Wszystko sprowadza się do tego, jak nowoczesne aparaty w smartfonach radzą sobie z fotografią. Po dotknięciu przycisku aparatu w jednej chwili wykonywane są miliardy obliczeń, w wyniku których zdjęcie można opublikować w Internecie i, miejmy nadzieję, zyskać kilka polubień. W tym przypadku oprogramowanie Apple nie zdawało sobie sprawy, że na zdjęciu znajduje się lustro, więc każdą wersję obiektu traktowało jako trzy różne osoby. W momencie robienia zdjęcia poruszał się, więc algorytm połączył obraz z wielu zdjęć. Wynik końcowy? Cóż, widać to powyżej.

Oprogramowanie aparatu w smartfonie zawsze pobiera kilka zdjęć na raz, łączy je według własnego uznania i dopasowuje kontrast, nasycenie, szczegółowość i brak rozmycia. W zdecydowanej większości przypadków nie stanowi to problemu. Jednak od czasu do czasu oprogramowanie staje się nieco zaśmiecone. Gdyby były trzy różne osoby, a nie jedna osoba z lustrem, każda osoba zostałaby przedstawiona poprawnie.

To coś, co może odtworzyć każdy, kto ma iPhone’a i kilka kopii lustrzanych. Prawdę mówiąc, istnieje trend na TikToku, w którym ludzie robią, Robienie wszelkiego rodzaju głupich zdjęć i filmów Wykorzystując trudności, jakie napotyka algorytm podczas oddzielania odbić lustrzanych od rzeczywistych ludzi.

READ  Eksperci twierdzą, że wegańskie koktajle są nieskuteczne w uzupełnianiu organizmu po treningu