Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

To jest dokładnie data premiery 8. sezonu Overwatch 2

To jest dokładnie data premiery 8. sezonu Overwatch 2

Nowy sezon Monitorowanie 2 To już prawie za nami. Sezon 7, który przyniósł nam elegancką mapę Samoa, dobiega końca Overwatch 2: Zew polowania (aka sezon 8) rozpocznie się wkrótce. Jeśli zastanawiasz się kiedy dokładnie Monitorowanie 2 Rozpoczyna się sezon 8, nie martw się: mam Cię pod ręką.

Sezon 8 Monitorowanie 2 Będziesz nadal żyć wtorek, 5 grudnia. Sezon powinien nastąpić, chyba że wystąpią jakieś przeszkody w ostatniej chwili (takie jak problemy techniczne). Rozpoczyna się o 14:00 czasu wschodniego. Możesz Kliknij tutaj Aby dowiedzieć się, kiedy jest w Twojej strefie czasowej.

Jeśli grasz na komputerze PC i masz włączone automatyczne pobieranie w kliencie Battle.net, pod przyciskiem Graj na może pojawić się komunikat Monitorowanie 2 Zakładka z informacją „Pobrano zawartość wersji beta”. Jeśli tak, na Twoim komputerze powinna zostać zainstalowana aktualizacja Sezonu 8, więc powinieneś być gotowy do rozpoczęcia gry zaraz po rozpoczęciu sezonu. Gracze konsolowi będą musieli poczekać do emisji sezonu 8, zanim będą mogli pobrać łatkę i dołączyć do zabawy.

Łatka ma 3,5 GB. Zatem, w zależności od Twojego połączenia internetowego, pobieranie i instalacja nie potrwają długo.

Więcej z ForbesaOverwatch 2: Wyjaśnienie Mugi i ostatecznych umiejętności

Jest kilka rzeczy, które wiemy o sezonie 8. Do składu dołączy nowy bohater czołgu, Muga. Nie zabraknie oczywiście przepustki bojowej i nowych skórek do odblokowania. Legendarna skórka sezonu 8 jest poświęcona Orissie.

Więcej z ForbesaUjawniono legendarną skórkę do sezonu 8 Overwatch 2

Możesz spodziewać się wielu zmian w balansie również na początku sezonu. Naprawdę silna zamieć Ujawnił niektóre z nich Pełne informacje o łatce dostarczę najszybciej, jak to możliwe, na początku przyszłego tygodnia. Jeszcze jedno: w sezonie 8 pojawią się nowe misje na poziomie mistrzostwa bohaterów. Zostanie pokazany zwiastun nowego sezonu Nisko w poniedziałek.

Aby uzyskać więcej wiadomości i aktualizacji na temat Overwatch 2 i innych gier, Śledź mój blog Forbesa! Co tydzień będziesz otrzymywać e-mail ze wszystkim, co opublikuję. Zapewni mi to również silne wsparcie, ponieważ jest to świetny sposób na bezpłatne wsparcie mnie i mojej firmy.

READ  Ratchet & Clank: Rift Apart jest idealny dla prostych nowicjuszy