Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Co wiemy do tej pory

Trzy lata po wydaniu kolejnych okruchów Nintendo wreszcie zaczyna ściągać okładki z sequela Mammoth. Oddech dzikości. The Legend of Zelda: Łzy Królestwa Będzie to 20. główna pozycja w serii fantasy RPG na Nintendo. Po fenomenalnym sukcesie redefinicji franchisingu Oddech dzikościPomysł, że Nintendo stworzy sequel, był po prostu straconym wynikiem.

Teraz, po latach oczekiwania na transmisję Nintendo Direct, która pojawiła się i zniknęła bez żadnych wiadomości, w końcu wiemy, kiedy w nią zagramy.

Data premiery The Legend of Zelda: Kingdom Tears

Dziwne jest stwierdzenie, że mamy datę premiery gry znanej wcześniej jako Oddech Dzikich 2. The Legend of Zelda: Łzy Królestwa Zostanie uruchomiony 13 maja 2023 r., wyłącznie na konsolę Nintendo Switch. Nintendo Potwierdź datę premiery gry Na końcu Wrzesień 2022 NA ŻYWO Nintendo, z samym Shigeru Miyamoto dostarczającym radosne wieści. A w marcu pojawiły się wieści, że mecz Nowy rok będzie późno. Wiadomość o jej opóźnieniu była tak druzgocąca Akcje Nintendo mocno ucierpiały Inwestorzy również się powstrzymali.

Ale to wszystko (miejmy nadzieję) już za nami. Czekam na dalsze opóźnienia, zagramy Łzy królestwa do maja 2023 r.

Jak grać w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

będąc kontynuacją Oddech dzikości To znaczy, możesz już zacząć wyobrażać sobie co Zelda: Łzy Królestwa zagra jak. Nintendo zamierza jednak poszerzyć zakres oryginału o nowe mechaniki przemierzania i metody eksploracji. Najnowszy zwiastun przedstawia miasto w chmurach, w którym Link może zanurzyć się w świat poniżej. Wydawało się również, że zastąpił swój Kamień Sheikha wspaniałym, świecącym ramieniem miecza, więc to było zdecydowanie nowe. Cokolwiek się stało, wydawało się, że wszystkie zdolności Shiekah Slate zostały przeniesione na ramię z mieczem.

READ  Internetowy mem 'Side Eyeing Chloe' na sprzedaż jako NFT

Zwiastun też wydaje się przeszkadzać Oddech dzikościPowróci duży wybór broni, które posiadasz, wraz z szeroko omawianą degradacją. Link jest widoczny we wszystkich zwiastunach gry, w których znajdują się różne tarcze, łuki i topory.

The Legend of Zelda: Kingdom Tears Trailers

Pojawiły się tylko nowe zwiastuny The Legend of Zelda: Łzy Królestwa Do teraz. To jeden z Directów z września 2022, który ogłosił tytuł i datę premiery.

Wcześniej wydano tylko kilka zwiastunów gry. Pierwsze spojrzenie na rozgrywkę pojawiło się nieco ponad rok temu, podczas targów E3 2021.

Wcześniej był to oryginalny zwiastun gry. Czy możesz uwierzyć, że tak było? Trzy lata Odkąd Nintendo oficjalnie ogłosiło wydanie Oddech dzikości Sequel był w produkcji? Czekaliśmy na tę grę jeszcze przed wybuchem pandemii. zwariowany.