Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Projekt EVE nosi teraz nazwę Stellar Blade i zostanie wydany w 2023 roku

Projekt EV Po raz pierwszy ogłoszono to tym razem w zeszłym roku w ramach Playstation pełen show, z 4-minutowym zwiastunem z rozgrywką przedstawiającą szybką rozgrywkę w postapokaliptycznym świecie pełnym odrażających stworzeń. Jest rozwijany przez koreańskie studio Shift Up Corporation i wtedy otrzymał nazwę Projekt EV. Jednak nie został nazwany Projekt EV Zresztą najwyraźniej ta nazwa była symbolem zastępczym.

Od tego czasu świerszcze. Nada. Nic. Było wiele osób porównujących grę do Jarzmo: automatyczne, twierdząc, że Shift Up niszczy postapokaliptyczną passę. ale, jarzmoReżyserowi Yoko Taro bardzo spodobał się wygląd gry, a jego jedyną odpowiedzią na zwiastun było „kup”.

Poza tym niewiele widzieliśmy. Po prostu szybka gra z bohaterem anime. Na szczęście dzisiejsze PlayStation State of Play wraz z Tokyo Game Show rzuciły nowe światło. Projekt EV Z nowym zwiastunem historii, nowym oknem wersji i zupełnie nową nazwą Doskonałe ostrze.

Gra o nazwie raz Projekt EV Teraz znany jako Doskonałe ostrzez Blog PlayStation Wyjaśnij tytuł jako „kombinację„doskonały”, co oznacza gwiazdy Po łacinie „ostrze”, które identyfikuje obecność Ewy. „Ludzie nie będą kłamać, to przeszło mi przez głowę. Nie wiem, co to gówno oznacza.

Doskonałe ostrzeNowy zwiastun opowiada o tym, jak protagonistka Ewa (która z pewnością nadal nazywa się Eve, a nie Blade, ponieważ może być mylona z Wesleyem Snipesem) i jej ukochana udaje się na Ziemię i spotyka Adama, który zabiera ich do ostatniego pozostałego miasta ludzkości na Ziemi, Shion ( Ja (ktoś przeczytał jego jedyną książką jest Biblia: mam z tego wspaniałe biblijne opinie).

Rozgrywka i efekty wizualne dają mi podobieństwa na wszystkich frontach. dostaję trochę jarzmo, Trochę Bayonettaa nawet trochę Złe duchy. Podsumowując, uwielbiam to, co widzę i jestem podekscytowany, że dostanę to w swoje ręce.

READ  Już w 2021 roku gracze wydali 59,5 miliarda dolarów na tytuły mobilne

Poza świetną rozgrywką inne informacje ujawnione w zwiastunie obejmują to Doskonałe ostrze Będzie to ekskluzywna konsola PlayStation 5 i powinniśmy spodziewać się jej premiery w przyszłym roku w 2023 roku.