Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Coachella 2022: Wszystkie stroje celebrytów z pierwszego tygodnia festiwalu

Hollywoodzkie gwiazdy gromadziły się na popularnym festiwalu muzycznym Coachella, na którym Vanessa Hudgens zwróciła na siebie uwagę w czystym zespole.

Minęła minuta, ale Coachella w końcu wraca na 2022 rok.

Po tym, jak został odwołany przez ostatnie dwa lata z powodu pandemii Covid-19, popularny festiwal muzyki pustynnej w Kalifornii powrócił, a gwiazdy powracają, aby zobaczyć na scenie takich artystów jak Harry Styles i Justin Bieber.

Była gwiazda Disney Channel, 33-letnia Vanessa Hudgens, wzięła udział w pierwszym weekendzie Coachelli, który potrwa do 24 kwietnia, w błyszczącej, błyszczącej sukience z czarnym jednoczęściowym kostiumem.

Przesyłaj więcej wiadomości rozrywkowych na żywo i na żądanie dzięki Flash. Ponad 25 kanałów informacyjnych w jednym miejscu. Nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta kończy się 31 października 2022

Od pierwszego dnia trafiła na Instagram z serią fotek, pokazując swój godny pozazdroszczenia numer w kuponie o wartości 4200 USD.

Kendall Jenner opublikowała również posty w mediach społecznościowych, aby komunikować swoją markę tequili, 818, która jest serwowana na festiwalu.

26-letnia modelka pozuje topless przed basenem w Palm Springs, gdzie jej matka, Kris Jenner, posiada luksusową rezydencję niedaleko festiwalu.

Oto kilka innych ujęć gwiazd z pierwszego weekendu:

Billie Eilish będzie główną gwiazdą dzisiejszego festiwalu (sobota, czasu lokalnego), stając się najmłodszym w historii liderem w wieku 20 lat. Pojawi się ponownie na scenie w najbliższą sobotę, a Styles ponownie będzie nagłówkiem w piątek.

Tymczasem, gdy Swedish House Mafia i The Weeknd zastąpiły Kanye Westa Repertuar: niedziela 17 kwietnia i niedziela 24 kwietnia.

Inni artyści to Megan Thy Stallion, Flom i Doga Kat.

READ  Bandyci Big Birda są oskarżani o kradzież frontowej sali kostiumów, ale mają trochę trudności z wyjściem po kolorowym wyjściu