Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Cody Fern o Confidence, Abyss i powiedziano mu, że „nie był wystarczająco Australijczykiem”

Cody Fern martwił się, że właśnie wszedł.

Jak na ironię, biorąc pod uwagę to, co właśnie powiedział, sprawiło, że przestał ufać – „Nie mam problemu z pewnością siebie” – oświadczył z naciskiem zaledwie kilka sekund wcześniej.

Ale wiedział, jak to wyglądało. Szybko poprawił: „Nie chodzi mi wcale o arogancję, nie chodzi o arogancję”.

Verne, lat 32, ma wystarczająco dużo pewności siebie, po powrocie do domu z Los Angeles po dwóch szalenie pracowitych latach w Stanach, przenosząc się z jednej roli do drugiej. American Crime Story: Zabójstwo Gianniego VersaceA dom z papieru Potem dwa sezony amerykański horrorA Zmartwychwstanie A 1984.

Teraz na planie był urodzony w WA aktor eden, nowy australijski dramat nakręcony poza Byron Bay, u boku gwiazdy BeBe Bettencourt.

Związane z: Dlaczego Samuel Johnson powrócił do aktorstwa po pięciu latach?

Jego uwaga na temat pewności siebie nie wzięła się znikąd, został po prostu zapytany o to, że jest na planie płodnego aktora Ryana Murphy’ego, który widzi, jak dzieli czas na ekranie z takimi jak Sarah Paulson i Kathy Bates.

Pracował także ze zhańbionym aktorem Kevinem Spacey w ostatnim sezonie dom z papieru Przed zwolnieniem Spaceya i wycięciem jego scen: „Pracowałem z Kevinem Spacey przez miesiące, widziałem, jak jest na planie, więc jest wrak pociągu, wiesz? Ale to zupełnie inna historia, i to ze względu na pamiętnik. „

Ale Verne chciał wyjaśnić to oświadczenie „zaufania”, łącząc je ponownie, kiedy po raz pierwszy zaczął grać w Australii i powiedziano mu, że nie jest „wystarczająco Australijczykiem, by produkować”.

– Cokolwiek to znaczy – powiedział. „Pytam:„ Dobra, urodziłem się i wychowałem tutaj, więc jakich pól nie zaznaczam dla ciebie?” I to była moja długa walka w Australii i naprawdę mnie to wkurzyło.

READ  Zapowiedź kasy UK-Irlandia: czy „Sing 2” zdetronizuje „Spider-Man: No Way Home”? | Aktualności

„To może cię zniekształcić, ponieważ zaczynasz mówić: 'Nie mogę tego zrobić, albo nie jestem wystarczająco dobry, albo nigdy nie będzie to dozwolone’. Musisz więc znaleźć sposób na wyciszenie całego hałasu i skupienie na tym, co chcesz osiągnąć i nie możesz z tego zrezygnować.

„Bez względu na to, jakie są walety i strzały po drodze, musisz mieć pewność, że to zrobisz i powiedz „nie”. Ponieważ jesteś w Los Angeles lub gdy pracujesz z kimś takim jak Ryan Murphy, nie mieć czas, aby czuć się niepewnie.

„Właściwie to dotyczy większego przesłania sztuki. Właściwie nie chodzi o ciebie jako aktora, nie chodzi o ciebie, chodzi o publiczność. Chodzi o ich doświadczenie, chodzi o historię. To o wiele więcej niż tylko poczucie bezpieczeństwa z Tobą.”

„Myślę, że jest pewność techniczna, czyli wiedza o tym, czego szukasz, a także techniczna arogancja i chcesz być ostrożny”.

Verne spędził popołudnie kręcąc scenę, w której jego postać nosi obcisły garnitur, więc trochę pewności siebie jest pod ręką.

Związane z: Keiynan Lonsdale z Eden o „brudnych” rolach

W postaci Verne’a jest coś superklasy edenAndy Dolan. Andy jest gorącym hollywoodzkim aktorem w środku kryzysu i wraca do domu, żeby go wypuścić – powinien być na odwyku, ale sprawy nie idą dobrze.

„Po prostu jest coś w takiej postaci” – wyjaśnił Verne o nerwicy Andy’ego. „Wszyscy dochodzimy do tych momentów w naszym życiu, czasami bardziej ekstremalnych niż inne, w których istnieje poziom celowej anihilacji. A jeśli uda ci się to przezwyciężyć, będzie to odrodzenie i pokonałeś tę rzecz.”

„Byłem w tej otchłani już kilka razy – to najbardziej ekscytujące miejsce dla człowieka, kiedy wszystko jest poza twoim zasięgiem. Chcesz wiedzieć kim jesteś, chcesz odnieść sukces, chcesz podbić to naprawdę ekscytujące miejsce jako artysta”.

READ  Barbicur w całej swej jaskraworóżowej chwale przenika do domów

– Gdzie jest Andy, nie jest zdrowy. Jest w środku tej burzy.

Vern nie dał się za bardzo przekonać na pokładzie eden, około pięciu minut od jednego z reżyserów serialu, Johna Currana, za pośrednictwem rozmowy wideo.

Ale jest coś w tym, że prosi się o bycie częścią eden Teraz to się podnosi i napina, ponieważ była to okazja, której nie miał jeszcze kilka lat temu, kiedy wciąż mieszkał w Australii, a nie w USA. eden Jest to pierwsza australijska rola telewizyjna Furna.

Związane z: Dream Horse to najlepszy najszczęśliwszy film

„Ze względu na mój sukces na arenie międzynarodowej, wiele australijskich scenariuszy jest teraz na moim stole” – powiedział. „W pewnym sensie mnie to wkurza, bo kiedy tu byłem, brakowało uznania, że ​​są lokalne talenty, które kraj może pielęgnować, wspierać, pozostać w tyle i wychowywać tych, którzy później wyjadą za granicę i odniosą sukcesy.

„I niepokoiło mnie, że kiedy tu byłem, wszyscy chcieli tylko tej samej osoby, która była w tym samym programie, w następnym programie i w następnym programie. Nie odbierać niczego ich talentowi”.

Ale ten kraj musi zrobić o wiele więcej, aby inspirować wsparcie i pielęgnować lokalne talenty. To właśnie ta produkcja robi tak dobrze”.

eden Jest to mieszanka uznanych lokalnych talentów, takich jak Samuel Johnson, a także australijskich aktorów, którzy osiągnęli więcej za granicą niż w kraju, w tym Verne, Kenan Lonsdale i Christopher Baker, a także nowo odkrytych talentów, takich jak mistrzowie, Sophie Wilde i Bettencourt.

„Powodem, dla którego tak długo odrzucałem powrót, jest to, że naprawdę uważam, że wspieranie lokalnych talentów jest pomocne” – wyjaśnił Verne. „Jestem za to bardzo wdzięczny, ale jednocześnie jest część mnie, która idzie, ale jest ktoś inny, kto może to zrobić teraz w kraju, który może wykonać świetną robotę.

READ  „Demeter”, „Serce z kamienia” w reż

„Stało się to z BeBe, z Sophie i innymi w tej produkcji, co jest niezwykłe, ponieważ mogło trafić do kogoś, kogo wszyscy widzieliśmy wcześniej.

„Istnieje ekscytująca wersja tego, ale nie jest to tak ekscytujące, jak oglądanie jazdy konnej po raz pierwszy lub drugi”.

Podziel się swoimi obsesjami na punkcie telewizji i filmu | Umieść tweeta

Pisarz udał się do Byron Bay jako gość Stana