Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Coldplay ogłosili swoją drugą trasę The Spheres World Tour na stadionie Optus w listopadzie

Coldplay ogłosili swoją drugą trasę The Spheres World Tour na stadionie Optus w listopadzie

Brytyjscy rockmani Coldplay ogłosili drugi koncert w Perth w ramach swojej światowej trasy koncertowej Globes Music World Tour na stadionie Optus jeszcze w tym roku.

Zespół ogłosił to w mediach społecznościowych w poniedziałek rano po tym, jak bilety na koncert w Perth w sobotę 18 listopada cieszyły się dużym zainteresowaniem.

„Ze względu na ogromne zainteresowanie drugi koncert w Perth został dodany na 19 listopada” – czytamy w poście na Twitterze.

Dzieje się tak po tym, jak premiera pobiła rekordy największej w historii kolejki biletów online Ticketmaster w Australii.

Przedsprzedaż na sobotni pokaz jest już zamknięta, ale ogólna sprzedaż obu pokazów rozpocznie się we wtorek o 10 rano.

Nie będzie przedsprzedaży, rejestracji ani kodów.

Wsparcie dla nowego wydarzenia zapewni australijska multiinstrumentalna piosenkarka i autorka tekstów Tash Sultana wraz z Thelmą Bloom, z których każda wykona niezależne sety.

Amy Shark będzie drugoplanową obsadą sobotniego występu zespołu.

Coldplay potwierdziło również, że będzie oferować ograniczoną liczbę biletów na Infinity na dwa koncerty w Perth w późniejszym terminie.

Bilety Infinity są wydawane na każdy koncert Coldplay, aby udostępnić fanom World Tour Music Of The Spheres za 40 USD za koncert.

Wicepremier Roger Cook powiedział, że reakcja Coldplay na przyjazd do Perth w ramach ich azjatyckiej trasy była „ogromna”.

„To wspaniała wiadomość, że teraz odbędą się dwa koncerty, ponieważ dzięki temu więcej osób z Waszyngtonu będzie mogło zobaczyć niesamowity koncert Coldplay” – powiedział.

„Gwiazdy znów świecą w Zachodniej Australii. To będzie niezapomniany weekend.”

W poniedziałek rano setki tysięcy pełnych nadziei fanów ustawiło się w kolejce online, aby zdobyć bilety na sobotni koncert.

Podczas gdy niektórzy fani odnieśli sukces, inni wyrażali frustrację, że byli całkowicie zagubieni lub strona uległa awarii podczas oczekiwania w kolejce.

READ  Bliźniaczki Veronicas, Lisa i Jessica Origliaso, opłakują matkę po jej śmierci z powodu łamiącej serce choroby

Ticketmaster powiedział, że skargi dotyczące awarii strony internetowej były fałszywe, a napotkane trudności wynikały z tego, że fani nie korzystali z linku do zakupu biletów, który został im wysłany e-mailem i SMS-em.

Portal poinformował również, że fani zostali ostrzeżeni, aby nie odświeżali strony, bo stracą miejsce na liście oczekujących.

„Popyt na ekskluzywny koncert Coldplay Music of the Spheres na stadionie Optus był poza listami przebojów i był jednym z najlepiej sprzedających się koncertów w historii. W naszej wirtualnej kolejce było rekordowo 300 000 fanów, największa w historii Ticketmaster Australia” – powiedział rzecznik Jako Zachód.

„Dzisiaj są dziesiątki tysięcy bardzo szczęśliwych fanów Coldplay, którzy dostali bilety i pakiety hotelowe, a najlepszą wiadomością jest to, że zespół dodał dodatkowy termin, więc jutro musimy to powtórzyć!”

Fani z Perth życzyli śmierci firmie biletowej, ponieważ fani z Bali zamiast tego złapali swoje bilety.