Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Copilot firmy Microsoft rewolucjonizuje inwestycje w sztuczną inteligencję

Copilot firmy Microsoft rewolucjonizuje inwestycje w sztuczną inteligencję

Początek nowego roku i szum wokół sztucznej inteligencji rośnie. Ten szum jest prawdziwy. To świetna okazja dla inwestorów we właściwym biznesie.

MicrosoftuMSFT
W zeszłym tygodniu menedżerowie produktu ogłosili wprowadzenie kolejnego doświadczenia premium Copilot. Ekspansja to powiedzenie. Zapotrzebowanie na sztuczną inteligencję jest większe, niż oczekiwano.

Inwestorzy powinni w dalszym ciągu gromadzić akcje Microsoftu.

Żeby było jasne, nowe środowisko sztucznej inteligencji, Microsoft Copilot Pro, to nie Microsoft Copilot 365. Rozumiem, że jest to mylące. Niestety, duże firmy technologiczne nie są dobre w nazewnictwie. Nie przekręcaj jednak sprawy. Ta praca będzie ogromna.

Microsoft Copilot 365 to sztuczna inteligencja przedsiębiorstwa osadzona w opartym na chmurze pakiecie produktywności 365. To narzędzie AI jest szczególnie potężne, ponieważ Coliot bierze pod uwagę kontekst zalogowanego posiadacza konta. Oznacza to, że asystent AI ma dostęp do czytania e-maili, podsumowywania treści i tworzenia odpowiedzi na podstawie treści. Copilot może także tworzyć arkusze kalkulacyjne i prezentacje Power Point w oparciu o kontekst. To potężne narzędzie zwiększające produktywność, zapewniające doskonały zwrot z inwestycji.

Co najważniejsze, wszystkie dane są chronione w silosie przedsiębiorstwa. Jest to istotne dla klientów korporacyjnych, którzy coraz bardziej zwracają uwagę na cyberbezpieczeństwo i ochronę danych. Copilot to oprogramowanie domowe dla przedsiębiorstw. Nie należy ignorować korzyści dla Microsoftu. Copilot 365 tworzy kolejną fosę, która stanowi wyraźną przewagę nad konkurencją. Copilot 365 zwiększa koszty odchodzenia od usług Microsoft Enterprise, w tym Azure, szybko rozwijającej się platformy przetwarzania w chmurze firmy.

Analitycy byli oszołomieni, gdy w lipcu 2023 r. kierownictwo firmy Microsoft uruchomiło Copilot 365. Opłaty wynoszące 30 dolarów miesięcznie za licencję wydawały się zaporowe. W 2022 r. Microsoft zarobił 63,4 mln dolarów na 365 licencjach w oparciu o 345 mln płatnych stanowisk. Na podstawie cen ustalili naukowcy z Jefferies i Bank of AmericaBryknięcie
Natychmiast podnieś cenę docelową akcji. Według raportu, wynagrodzenie drugiego pilota może zwiększyć roczną sprzedaż do 4 miliardów dolarów do 2025 roku, twierdzi analityk UBS Karl Keirstead. raport W Finanse yahoo.

Copilot Pro oferuje wiele funkcji Copilot 365 użytkownikom niebiznesowym w cenie 20 USD miesięcznie za jedno stanowisko. Oficjalny Microsoft Bloga Zauważa, że ​​abonenci będą mogli stworzyć dedykowanych asystentów Copilot, którzy będą m.in. pisać e-maile, pomagać w kodowaniu, projektować i przeprowadzać badania. Chociaż wersja Pro nie będzie uwzględniać kontekstu, subskrybenci będą mieli możliwość eksportowania danych do połączonych produktów Microsoft, takich jak Outlook, Word i PowerPoint.

Smartfony z systemem iOS i Android również otrzymają oprogramowanie Copilot za pośrednictwem dedykowanych aplikacji mobilnych.

To były małe firmy Krzyczeć Do tych funkcji i ogólnej dostępności drugiego pilota. Do tej pory rejestracja w Copilocie była ograniczona do firm chcących uzyskać licencję na minimum 300 stanowisk. Zazdrość drugiego pilota wobec małych firm została wzmocniona przez historie o niezwykłym wzroście produktywności w prawdziwych firmach. the Londyn Times wspomniany W maju ubiegłego roku brytyjska firma Octopus Energy użyła wersji beta programu Copilot do pisania kreatywnych e-maili do klientów. Satysfakcja wzrosła z 65% do 85%, jednocześnie oszczędzając firmie miliony na kosztach pracy ludzkiej.

Zwiększona produktywność to najważniejsza cecha wyróżniająca Copilot.

Nietrudno wyobrazić sobie mniejsze firmy udostępniające rozwiązanie Copilot sprzedawcom, analitykom, programistom i kadrze kierowniczej. Oszczędność jednej godziny miesięcznie, czyli kosztu abonamentu, może przełożyć się na znaczny zwrot z inwestycji. Prawidłowo wdrożony Copilot może znacząco wpłynąć na wyniki finansowe firmy. Buzz inwestorów jest jeszcze ważniejszy. Obecnie są sceptyczni wobec sztucznej inteligencji. Wielu uważa, że ​​jest to przereklamowane i nie dogoni instytucji. Jest to mało prawdopodobne. Kierownictwo Microsoftu uruchomiło program beta na długo przed oficjalną premierą. Konsultowali się z firmami w sprawie cen i dostępności. Gdy 23 stycznia dyrektorzy firmy z siedzibą w Redmond w stanie Waszyngton ogłoszą zyski, powinni ogłosić, że sprzedaż Copilot przekroczyła oczekiwania.

Buzz jest ważny. To, w co inwestorzy wierzą na temat przyszłości, wpływa na ceny akcji. Przy cenie 388,47 USD akcje Microsoftu osiągają 30-krotność zysków z transakcji terminowych i 13,2-krotność sprzedaży w przyszłości. Wskaźniki te znajdują się w górnej części zakresu historycznego; To jednak początek nowej, dużej pracy w Microsoft. Jest to źródło przychodów charakteryzujące się bardzo silnymi przewagami konkurencyjnymi.

Inwestorzy powinni kupować akcje Microsoftu w przypadku jakiegokolwiek cofnięcia się do poziomu 370 dolarów, czyli zwyżkowej 50-dniowej średniej kroczącej.

Chcesz przeczytać więcej o mniej znanych firmach technologicznych zarabiających miliony dla inwestorów? Zapisz się na nasz bezpłatny cotygodniowy biuletyn Tutaj. Nazywamy to „Piątkiem Wglądu”, ponieważ Twoje przyszłe ja będzie zachwycone Twoim obecnym wglądem i zarejestruje się… poważnie… członkowie, którzy zainwestowali w Nvidię w 2014 roku. Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś!

READ  Zdobądź ekscytujące zadania w ten weekend dzięki Trivial Pursuit Live! 2