Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Obrotowy ekran dosłownie sprawia, że ​​telewizor Hisense Laser TV jest poza zasięgiem wzroku

Obrotowy ekran dosłownie sprawia, że ​​telewizor Hisense Laser TV jest poza zasięgiem wzroku

Targi Hisense CES 2024 były ogromne, zarówno dosłownie, jak i w przenośni. Na początek niedrogi producent sprzętu AGD zaprezentował 110-calowy telewizor Mini LED i projektor umożliwiający wyświetlanie 300-calowego obrazu. Ale jeszcze bardziej ekscytująca jest pojawiająca się technologia ekranów, której celem jest ułatwienie instalacji telewizora laserowego Hisense w domu.

Hisense produkuje świetne telewizory w dobrych cenach – to już dobrze ugruntowany fakt. Niedawne skupienie się na technologii Mini LED doskonale sprawdza się w australijskich salonach, zwłaszcza tych, które konkurują z naturalnym światłem z zewnątrz. Tegoroczne telewizory idą jeszcze dalej z technologią. Są większe, jaśniejsze i mądrzejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Jedną z gwiazd pokazu był mini projektor laserowy Hisense C1 TriChroma. Obsługuje ogromny wyświetlacz o przekątnej do 300 cali, całkowicie na nowo definiuje wrażenia z kina domowego. Z bardziej kompaktowej półki, Hisense wkrótce będzie miał smukły telewizor laserowy o krótkim rzucie i o znacznie mniejszej powierzchni. Wciąż umożliwiając wyświetlanie dużego obrazu, jest to naturalny postęp, który pasuje do większej liczby domów.

Co więcej, ekosystem inteligentnego domu Hisense ConnectLife rozszerza się, aby uprościć więcej urządzeń. Możesz nie tylko zdalnie sterować urządzeniami, ale także zapisać przepis z telewizora podczas oglądania programu kulinarnego, co pomoże Ci zainspirować się w kuchni.

Obrotowy ekran i Hisense Laser Smart TV On promuje

Projektory i telewizory laserowe to doskonały i ekonomiczny sposób na cieszenie się ulubionymi filmami i grami wideo. Ale co, jeśli nie masz pustej ściany, na której możesz go wystawić? Hisense ma w zanadrzu inteligentne rozwiązanie: obrotowy telewizor laserowy.

Niektóre telewizory laserowe tej marki są wyposażone w przyciemniany ekran, który można zainstalować w domu. To łatwy sposób na uzyskanie najlepszej możliwej jakości obrazu z projektora. Zależy to jednak od posiadania wydzielonej przestrzeni na ścianie, która nie jest odpowiednia dla wszystkich sytuacji życiowych.

Telewizor Hisense z laserowym ekranem zwijanym
Zdjęcie: Hisense.

Obrotowy telewizor laserowy rozwiązuje ten dylemat. Ekran mieści się w smukłej obudowie przypominającej szafkę telewizyjną i wysuwa się na zewnątrz, dzięki czemu można go oglądać z niewielkiej odległości. Gdy nie jest używany, ekran chowa się, całkowicie usuwając wszystko, co znajduje się za nim.

Chociaż nie ma oficjalnych informacji na temat tego, kiedy technologia ta zostanie udostępniona społeczeństwu, składany telewizor laserowy wydaje się być sprytnym i sprytnym rozwiązaniem do salonów o ograniczonej przestrzeni. Widzieliśmy już technologię obrotowych wyświetlaczy, np. w laptopach i telefonach, ale jest to jeden z najlepszych zastosowań w historii.

Więcej niesamowitych ofert Hisense możesz sprawdzić na targach CES 2024 pod adresem Kanał YouTube GadgetGuy'a. W tym roku jest na co czekać, zarówno w salonie, jak i poza nim.

Przeczytaj więcej aktualności dotyczących projektorów na GadgetGuy

Valens Quinn wziął udział w targach CES 2024 w Las Vegas przy wsparciu firm Samsung, LG, Hisense, TCL i Roborock.

READ  Przyszłe gry na konsolę Xbox mogą zawierać reklamy, technologia jest opracowywana