Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Coppélia, 1917, Riptide, Pierwsze randki w Boże Narodzenie

Zostaw wiadomość dla tych, którzy dzisiaj wracają do pracy, podczas gdy Ty polerujesz przed sobą ostatnie świąteczne pudełka do wybierania Każdy. t. pozaziemskie (13:30, ITV1).

w 18:15 w BBC TwoJest jeszcze jeden balet Koppelia. Wykorzystując połączenie tańca na żywo i technologii CGI, opowiada historię młodej dziewczyny, która postanawia ocalić swoje miasto – i swojego kochanka – przed ambitnym i przerażającym chirurgiem plastycznym.

Jeśli masz ochotę na film, epicka opowieść o I wojnie światowej Sama Mendesa 1917 jest nadawany BBC One o 21:00. Lub, aby uzyskać coś znacznie lżejszego, włącz to BBC DwaGdzie zawsze jest wesoło Miriam Margolis Podróżuje po Australii, aby zbadać filozofię tego kraju polegającą na dawaniu każdemu „sprawiedliwych szans”. Miriam Margolis: Australia nie jest przekonująca.

Będzie jeszcze słodszy Pierwsze randki w Boże Narodzenie (21:00, kanał 4). „Królowa Bożego Narodzenia” Whitney szuka swojego własnego, podczas gdy pracownik parafii Steve ma nadzieję, że uda jej się zaprzyjaźnić z wielebną Eve.

Jeśli masz ochotę na coś bardziej seksownego, to jest Prąd odpływowy zatrudnienie Kanał 5 o 21:00. Po osiedleniu się w Australii małżeństwo Alison i Sean w końcu odnajdują szczęście. Ale kiedy pewnego dnia Sean nie wraca do domu z surfowania, a policja ogłasza, że ​​utonął przez przypadek, Alison dochodzi do wniosku, że prawda jest złowroga.

Wraz z wejściem w nowy rok nadawcy zaczynają spoglądać wstecz na minione 12 miesięcy. Niezależnie od tego, jak go pokroisz, rok 2022 był bardzo dziwnym rokiem. Nie mogę sobie wyobrazić nikogo lepszego niż ostry Frankie Boyle, który wejdzie w 2022 rok Nowy system światowy (22:00, BBC 2).

READ  Polskie Dni Nowych Horyzontów już gotowe