Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Cotigopa 3 zwrócił się o usunięcie materiału filmowego nakręconego w Polsce w przypadku braku płatności; Obowiązek zespołowy | Kannada Movie News

Główna publikacja Sudeep z 2021 r. – Coticopa 3 – jest przedmiotem kontrowersji od czasu pojawienia się wiadomości o oszustwach i nieuregulowaniu zaległości płatniczych. W ekskluzywnym wywiadzie dla twórców filmu (Vibrant Ltd.) w Polsce, Bangalore Times poinformował wcześniej w e-mailu, że Vibrant Ltd. ostrzegł producentów, aby nie używali żadnego materiału filmowego nakręconego w Polsce za 88,8 lakh (do czasu zawarcia ugody). opłacone PD). „Wszelkie prawa zastrzeżone i udostępniane przez lokalną obsadę / ekipę są obecnie własnością Vibrant i zostaną przeniesione do Rambabu Production dopiero po zatwierdzeniu wyżej wymienionej zaległej kwoty, co oznacza, że ​​Rambu Production nie będzie w stanie wykorzystać ani jednej sekundy nagrania żadnego innego film wyprodukowany w Polsce lub u kogokolwiek innego w Coticopa 3 w Indiach. Naruszenie tego warunku będzie skutkowało surowymi karami ”- czytamy w e-mailu do Ajay Dairy, spółki zależnej Vibrant Limited.

Ponadto, ponieważ produkcja wideo Coticopa 3 została dziś udostępniona w sieci, zostaliśmy poinformowani, że wszystkie materiały filmowe nakręcone w Polsce ze scenami obsady z aktorami z Polski zostały usunięte przed umieszczeniem wideo w Internecie. „Ponieważ zaległości w płatnościach w Polsce pozostają nierozwiązane, producent musi usunąć polski materiał filmowy. Wbrew naszemu szacunkowi dla aktora z drzewa sandałowego Sudeep, nie zatrzymaliśmy całkowicie wideo z serwisu internetowego i tylko te ujęcia są usuwane. Czekaliśmy. ponad 18 miesięcy za pozostałą kwotę. Otrzymaliśmy powiadomienia od sprzedawców w Polsce. To samo zostało powiedziane producentowi filmu Surappa Babu i jego ekipie „- powiedział Sanjay Kumar, dodając, że otrzymał potwierdzenie od Surappy, że żaden z Do kręcenia wykorzystano materiał filmowy nakręcony w Polsce.

Jak podaje Vibrant Ltd., film był kręcony w kilku ekskluzywnych lokalizacjach w Polsce, na które wcześniej starano się uzyskać pozwolenie i zgodę. „Film został nakręcony w pięknych i egzotycznych miejscach Doron, Place of Copernicus, Model Airport i Warszawie” – mówi Sanjay. Niestety, w marcu tego roku wydany zostanie wielki format Darshan w 2021 roku, fani Sudeep cierpliwie czekają na wielką premierę w 2021 roku.

READ  Wielkanoc jest zmuszona przedłużyć polskie ograniczenia z powodu mieszanych obaw

W międzyczasie Madonna Sebastian pojawi się w filmie, debiutując w kannadzie z Shraddha Das, Abhishekiem Sivadasanim i Ravim Shankarem. Skomponowany przez Arjun Janya, prawa: Anand Audio.