Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polska ujawni swój rekord Eurowizji 2021 w porannym programie telewizyjnym „ Pitani na Snitani ” 12 marca

Polska się obudziła! Nadawcy Eurowizji 2021 mają już tylko kilka tygodni na przesłanie swoich zgłoszeń, a fani drapią się po głowach nad polskim m. In. Lokalne media spekulują, kto w tym roku powiewa polską flagę w Rotterdamie, ale nie ma informacji od polskiego nadawcy ogólnopolskiego DVP.

Cóż, to się zmieniło. TVP zapowiada, że ​​wreszcie dowie się, kto będzie reprezentował Polskę w Rotterdamie podczas porannego programu telewizyjnego „Pytanie na śniadanie” 12Cz Marsz.

W swoim poście na Instagramie nadawca napisał:

„Witaj Europo. W końcu możemy wam ujawnić polską piosenkę

Konkurs Piosenki Eurowizji 2021

To ogłoszenie pojawi się w przyszły piątek

Pytanie na śniadanie w DVB2
Nie możemy dłużej czekać, a co z tobą?
# Bądźmy razem Piosenka „

Angielskie tłumaczenie:

„Witaj Europo! W końcu możemy wam ujawnić polską piosenkę na Konkursie Piosenki Eurowizji 2021

Ogłoszenie w piątek w „Pytanie na śniadanie” w DVP2

Nie możemy dłużej czekać, a co z tobą?

# Zaśpiewajmy razem „

Kto będzie reprezentował Polskę w Eurowizji 2021?

Nie jest jeszcze jasne Alija Sempliska, Zwycięzca ubiegłorocznego Ogólnopolskiego Finału „Szansa na sukces”, Będąc zwieńczeniem arbitrażu i publicznego głosowania, będzie mógł wreszcie reprezentować Polaków w Rotterdamie w tym roku, czerpiąc korzyści z jego narodowego „Sux” Plik „Imperia” Piosenkarz bardzo wyraźnie dał do zrozumienia, że ​​chce uczestniczyć.

W lipcu Alice Powiedział lokalnym mediom, że nie słyszał nic o Eurowizji 2021, ale zaznaczył, że „cierpliwie czeka”. Dodał: „Mam nadzieję, że w przyszłym roku będę w moim sercu i napiszę wiele nowych piosenek”.

W gazetach krążą plotki. Niektóre media wykluczyły możliwość powrotu Alija. Polska strona muzyczna Wszystko o muzyce Polska piosenkarka Eurowizji 2020 mówi, że Eurowizja 2021 nie trwa. Jednak uwzględniono inne witryny Polski blog Eurowizji Eurowizja.org Dodaje Aliję do listy potencjalnych artystów.

READ  Niemcy apelują do poszczególnych członków, aby nie wetowali decyzji UE; Polska, Węgry płaczą

Wspomniano inne nazwisko Rafas Prosovsky. Piosenkarka, prezenterka telewizyjna i były zapaśnik jest dobrze znana fanom Eurowizji jako współgospodarz Junior Eurovision 2020.

Rafa miał poprzednią próbę na Eurowizji. W 2017 roku wziął udział w Ogólnopolskim Finale z niemym utworem „Sky over Europe”. Piosenka zakończyła się na drugim miejscu, tracąc trzy punkty do ostatecznej zwycięzcy Kasi Moe.

Czy chciałbyś, aby Polska była reprezentowana w przyszłym roku? Czy chciałbyś usłyszeć piosenkę, którą Polacy wysyła do Rotterdamu? Daj nam znać w komentarzach poniżej.