Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Polska ujawni swój rekord Eurowizji 2021 w porannym programie telewizyjnym „ Pitani na Snitani ” 12 marca

Polska się obudziła! Nadawcy Eurowizji 2021 mają już tylko kilka tygodni na przesłanie swoich zgłoszeń, a fani drapią się po głowach nad polskim m. In. Lokalne media spekulują, kto w tym roku powiewa polską flagę w Rotterdamie, ale nie ma informacji od polskiego nadawcy ogólnopolskiego DVP.

Cóż, to się zmieniło. TVP zapowiada, że ​​wreszcie dowie się, kto będzie reprezentował Polskę w Rotterdamie podczas porannego programu telewizyjnego „Pytanie na śniadanie” 12Cz Marsz.

W swoim poście na Instagramie nadawca napisał:

„Witaj Europo. W końcu możemy wam ujawnić polską piosenkę

Konkurs Piosenki Eurowizji 2021

To ogłoszenie pojawi się w przyszły piątek

Pytanie na śniadanie w DVB2
Nie możemy dłużej czekać, a co z tobą?
# Bądźmy razem Piosenka „

Angielskie tłumaczenie:

„Witaj Europo! W końcu możemy wam ujawnić polską piosenkę na Konkursie Piosenki Eurowizji 2021

Ogłoszenie w piątek w „Pytanie na śniadanie” w DVP2

Nie możemy dłużej czekać, a co z tobą?

# Zaśpiewajmy razem „

Kto będzie reprezentował Polskę w Eurowizji 2021?

Nie jest jeszcze jasne Alija Sempliska, Zwycięzca ubiegłorocznego Ogólnopolskiego Finału „Szansa na sukces”, Będąc zwieńczeniem arbitrażu i publicznego głosowania, będzie mógł wreszcie reprezentować Polaków w Rotterdamie w tym roku, czerpiąc korzyści z jego narodowego „Sux” Plik „Imperia” Piosenkarz bardzo wyraźnie dał do zrozumienia, że ​​chce uczestniczyć.

W lipcu Alice Powiedział lokalnym mediom, że nie słyszał nic o Eurowizji 2021, ale zaznaczył, że „cierpliwie czeka”. Dodał: „Mam nadzieję, że w przyszłym roku będę w moim sercu i napiszę wiele nowych piosenek”.

W gazetach krążą plotki. Niektóre media wykluczyły możliwość powrotu Alija. Polska strona muzyczna Wszystko o muzyce Polska piosenkarka Eurowizji 2020 mówi, że Eurowizja 2021 nie trwa. Jednak uwzględniono inne witryny Polski blog Eurowizji Eurowizja.org Dodaje Aliję do listy potencjalnych artystów.

READ  „Wprowadzające w błąd” polskie billboardy obwiniają politykę klimatyczną UE o koszty energii elektrycznej

Wspomniano inne nazwisko Rafas Prosovsky. Piosenkarka, prezenterka telewizyjna i były zapaśnik jest dobrze znana fanom Eurowizji jako współgospodarz Junior Eurovision 2020.

Rafa miał poprzednią próbę na Eurowizji. W 2017 roku wziął udział w Ogólnopolskim Finale z niemym utworem „Sky over Europe”. Piosenka zakończyła się na drugim miejscu, tracąc trzy punkty do ostatecznej zwycięzcy Kasi Moe.

Czy chciałbyś, aby Polska była reprezentowana w przyszłym roku? Czy chciałbyś usłyszeć piosenkę, którą Polacy wysyła do Rotterdamu? Daj nam znać w komentarzach poniżej.