Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Czarna reprezentacja w fizyce podstawowej opieki zdrowotnej

o studiowaniu: Wyniki tego badania wyników przeżycia dla 1618 hrabstw USA wskazują, że większa reprezentacja czarnych lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (PCP) w sile roboczej PCP wiąże się z lepszymi wynikami przeżycia dla osób czarnoskórych, chociaż hrabstwa amerykańskie są rzadsze w . Co najmniej jeden czarny PCP w każdym punkcie czasowym badania. Inwestycje w budowanie bardziej reprezentatywnej siły roboczej PCP w całym kraju mogą być ważne dla poprawy zdrowia populacji.

Autorski: John E. Snyder, MD, MA, MPH, i Rachel D. Upton, PhD, z Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych w Rockville, Maryland, są autorami korespondującymi.

Aby uzyskać dostęp do ograniczonego badania: Odwiedź witrynę For The Media pod tym linkiem https://media.jamanetwork.com/

(doi: 10.1001/jamanetworkopen.2023.6687)

Uwaga redaktora: Zapoznaj się z artykułem, aby uzyskać dodatkowe informacje, w tym innych autorów, wkład i powiązania autorów, konflikty interesów i ujawnienia finansowe oraz finansowanie i wsparcie.

# # #

Dołącz ten link, aby zapewnić czytelnikom swobodny dostęp do pełnego tekstu artykułu Ten link zostanie opublikowany w czasie trwania bana http://jamanetwork.com/journals/jamanetworkopen/fullarticle/10.1001/jamanetworkopen.2023.6687?utm_source=For_The_Media&utm_medium=referral&utm_campaign=ftm_links&utm_term=041423

O otwartej sieci JAMA: JAMA Network Open to ogólnomedyczne czasopismo dostępne wyłącznie w sieci JAMA Network. W dni powszednie czasopismo publikuje recenzowane badania kliniczne i komentarze z ponad 40 dziedzin medycyny i zdrowia. Każdy artykuł jest bezpłatny online od dnia publikacji.


Zastrzeżenie: AAAS i EurekAlert! Nie ponosi odpowiedzialności za poprawność newsletterów wysyłanych na EurekAlert! Za pośrednictwem organizacji wnoszących wkład lub za korzystanie z jakichkolwiek informacji za pośrednictwem systemu EurekAlert.

READ  Znamy już przyczynę dziwnej orbity komety Oumuamua