Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Czy Harry Styles uruchamia markę kosmetyczną?

Mając obecnie jedną z najbardziej stylowych twarzy w świecie muzyki, nie jest zaskoczeniem, że Harry Styles może rozważać wejście w świat mody i kosmetyków. Jeśli ostatnie szpiegowanie z kont jego fanów jest czymś, przez co trzeba przejść, może się już pojawić marka kosmetyczna niedawnego zdobywcy nagrody Brit Award.

Podążając śladami Rihanny, Gagi, Seleny Gomez i ostatnio A24, marka kosmetyków i perfum, notowana pod nazwiskiem piosenkarki, została znaleziona przez fanów w ciągu weekendu, a spekulacje krążyły w Internecie na temat tego, czego może się po nim spodziewać – ona.

Oto, co wiemy do tej pory. 28 maja aktualizacja konta Harry Styles – Osadź tweeta – W jakiś sposób znalazłem firmę „Styles, Harry Edward”, która ma te same urodziny co piosenkarka „Watermelon Sugar” i jej notowaną pracę jako „Record Production”. Firma, obecnie znana jako Pleased As Holdings Limited, została utworzona trzy dni przed określeniem jej charakteru jako „hurtowa sprzedaż perfum i kosmetyków”. Harry jest wymieniony jako dyrektor firmy wraz ze swoim bliskim przyjacielem i wieloletnim asystentem i matką jego córki, Emmy Spring.

Fan „Tak zdezorientowany, ale w porządku” Myśleli Na Twitterze, podczas gdy inni Sadnes Nieuchronna strata dużej części ich oszczędności. Chociaż Harry nie skomentował jeszcze rewelacji, fani domyślali się, jak może wyglądać marka kosmetyczna Harry Styles. Dzięki jego znanej miłości do modowych wypowiedzi, które naginają płeć, możemy przypuszczać, że marka będzie sprzedawana jako unisex.

Mamy nadzieję, że komentarze pod początkowym postem Linia lakieru do paznokciPonieważ wszyscy wiemy, że Harry uwielbia dobry manicure. Inni uważają, że może to być jego zapach Zapach wanilii – Czerp inspirację z jego ulubionego Toma Forda – czy czegoś takiego Świeca docelowa Mówi się, że tak pachnie. Być może nadal będzie wierny temu, kiedy powiedział, że wypuści swoje perfumy. ”Bokserki lub figi„. Jest też Spekulacja That Pleased As Holdings Limited to nic innego jak nazwa tymczasowa, a marka może faktycznie nazywać się SHE (od jej inicjałów).

READ  Wieczór panieński: Podsumowanie Jamesa Weira | Brock rzuca faworyta w walce przedmeczowej

Harry obecnie kręci w Londynie to, co oficjalnie wydaliśmy do jego „filmu o bi-policjantach, w którym Emma Corinne pojawia się w trzecim kole”. Istnieje również potencjalny świat Marvel Cinematic Universe, na który można się doczekać. A teraz na dodatek, na początku z niecierpliwością czekamy na dzień, w którym będziemy mogli kupić cukrowy peeling do ust z arbuza.

Śledź iD Instagram I TIK Tok Aby uzyskać więcej wiadomości dotyczących urody.