Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Czy istnieje Modern Warfare 3 Remastered? Poznaj plotki i dlaczego mogą być prawdziwe

Internet jest pełen plotek i przecieków na temat Call of Duty. Będąc ogromną franczyzą z milionami fanów na całym świecie, można się tego bardzo spodziewać. Jedną z ostatnich plotek, jakie społeczność słyszała od jakiegoś czasu, jest to, że zremasterowany Modern Warfare 3 został już wykonany i wkrótce się ukaże.

Użytkownik Twittera WarzoneQG stwierdził, że źródła przecieku TheGhostOfHope twierdziły, że zremasterowana wersja trzeciego tytułu została już ukończona. Jednak w tej chwili nie ma oficjalnych informacji na ten temat. Na co fani czekają MW 2 Po ponownym uruchomieniu społeczność spekuluje, czy zremasterowany MW3 jest prawdziwy.

Należy zauważyć, że ponieważ informacje nie zostały oficjalnie potwierdzone, mogą nie być prawdziwe. Dlatego czytelnicy powinni podchodzić do twierdzeń z ostrożnością.

Modern Warfare 3 ukazało się w 2011 roku, kończąc trylogię. Uważany za najlepszą trylogię w serii, MW3 cieszy się ogromną popularnością wśród fanów i osiągnął status kultowy. Activision prowadziło marketing na najwyższym poziomie i prowadziło kilka kampanii, aby zaimponować odbiorcom przed wydaniem. Była to najbardziej dochodowa gra roku, a jej kopie zniknęły z półek sklepowych w ciągu kilku sekund.


Modern Warfare 3 Remastered – czy to prawda?

Nie udostępniono jeszcze oficjalnych informacji dotyczących rekonfiguracji uznanego tytułu. Jest jednak szansa, że ​​gracze wkrótce zobaczą zremasterowaną wersję. Wraz z trendem remasteringu poprzednich gier z trylogii MW jasne jest, że zremasterowana wersja trzeciego tytułu jest nieuchronna.

Popularna seria Modern Warfare sprawiła, że ​​Call of Duty jest tym, czym jest dzisiaj, a trylogię pokochali zarówno fani, jak i krytycy. Pojawiła się kampania Osobowości Do jakich graczy przywiązują się, dobrze napisani twórcy złoczyńcy Z celem i wspaniałą historią, która łączy je wszystkie razem.

Podobnie formuła zastosowana w grze wieloosobowej z tej serii została dodana do innych tytułów Call of Duty. To był ogromny sukces, a jego ślady wciąż pozostają w nagłówkach gazet.

READ  Aktualizacja WhatsApp Dlaczego popularna platforma do przesyłania wiadomości może przestać działać na Twoim iPhonie w tym miesiącu

Poprzednie ulepszenia z serii Modern Warfare

Call of Duty część 4 Modern Warfare

Modern Warfare (Call of Duty 4) został przerobiony i wydany wraz z Call of Duty: Infinite Warfare w 2016 roku; Obie Import Infiniti tytuły. Cała gra została zremasterowana m.in. zarówno w trybie kampanii, jak i multiplayer.

Początkowo wprowadzony jako część pakietu z Infinite Warfare, Activision wkrótce umożliwił graczom zakup gry osobno po otrzymaniu krytyki od fanów za decyzję dotyczącą pakietu.


Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009)

Na początku 2020 roku fani otrzymali zmodyfikowaną wersję drugiego tytułu. Przeprojektowana kampania została jednak wydana tylko w grze, z pominięciem trybu wieloosobowego i trybu operacji specjalnych. Popularna kampania MW2 wyglądała niesamowicie na nowych konsolach. Ulepszenia obejmowały nie tylko lepsze tekstury i oświetlenie, ale także zupełnie nowy zestaw animacji. Zasadniczo dobrze się kompiluje i naprawdę tworzy oryginalną grę z 2009 roku.


Oczekiwana data premiery zremasterowanego MW3

W tej chwili społeczność może tylko spekulować na temat daty premiery, ponieważ nie ma oficjalnego potwierdzenia ze strony deweloperów i wydawców. Nawiązując do poprzednich przykładów, premiery można się spodziewać jeszcze w tym roku lub w pierwszym kwartale 2023 roku.