Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Czy pozwolić na automatyczne odblokowanie Przepustki Bitewnej?

Czy pozwolić na automatyczne odblokowanie Przepustki Bitewnej?

Call of Duty zostało po raz pierwszy wprowadzone w Modern Warfare II z 2022 roku i obecnie oferuje nieliniową przepustkę bojową w postaci geomapy. Chociaż pozwala to graczom wybrać, co chcą odblokować w ramach przepustki, zamiast przechodzić przez skryptową ścieżkę, może to być nieco mylące dla nowicjuszy przyzwyczajonych do bardziej tradycyjnych liniowych kombinacji elementów do odblokowania. Co więcej, system „tokenów”, którego CoD używa do odblokowywania rzeczy z przepustki bojowej, również może być nieco mylący, szczególnie jeśli nie jesteś pewien, czy powinieneś po prostu pozwolić, aby przepustka odblokowywała się automatycznie, wydając za ciebie tokeny.

Ten przewodnik wyjaśni tajemnice Przepustki Bitewnej Call of Duty i pomoże Ci zdecydować, czy włączyć automatyczne odblokowywanie.

Wyjaśnienie przepustki bojowej do Call of Duty

Przepustka bojowa składa się z kilku „sektorów”, z których każdy zawiera pięć bonusów. Zdobądź wszystkie pięć, a ukończysz ten sektor, co umożliwi ci przejście do sąsiedniego sektora.

Grając w Call of Duty, otrzymasz PD za ukończenie wyzwań i dobre wyniki. Po zakończeniu meczów będziesz powoli zdobywał tokeny Przepustki Bitewnej ze swoich PD (możesz też wydać prawdziwe pieniądze na punkty Call of Duty, aby uniknąć grindu).

Zrzut ekranu: Microsoft/Kotaku

Następnie możesz wydawać żetony na każdy „sektor” Przepustki Bitewnej, przy czym każdy sektor wymaga pięciu żetonów do ukończenia i zapewnia nagrodę w wysokości jednego tokena za każdy wydany żeton (niektóre z nich, jak sektor HRM-9 dodany podczas Przeładowania Sezonu 1, można odblokować poprzez wyzwania zamiast symboli).

Kiedy już oczyścisz sektor, wydając pięć żetonów na wszystkie jego nagrody, możesz odblokować wybrany sąsiadujący sektor i zacząć wydawać w nim więcej żetonów.

Zauważysz, że Przepustka Bitewna umożliwia ręczne wydawanie tokenów lub pozostawienie ich automatycznie, z nagrodami sektora odblokowującego grę w tle podczas gry. Możesz przełączyć tę opcję w prawym dolnym rogu menu Przepustki Bitewnej.

Czy odblokowywać nagrody sektorowe ręcznie czy automatycznie?

Chociaż tryb automatyczny to prosty sposób na samodzielne odblokowanie nagród z przepustki bojowej, jest on naprawdę przydatny tylko wtedy, gdy regularnie grasz w Call of Duty – jak codziennie. Jeśli jednak masz mało czasu, warto ręcznie odblokować sektory, nadając priorytet sektorom z premiami XP i punktami Call of Duty jako nagrodami.

Zrzut ekranu: Microsoft/Kotaku

Każda przepustka bojowa zawiera punkty Call of Duty (CP), które można wykorzystać do zakupu karnetów bojowych premium na przyszłe sezony. Jeśli zdobędziesz wszystkie te punkty, możesz w pewnym sensie uniknąć płacenia tylko za jedną przepustkę bojową i wykorzystać punkty, które zdobędziesz z jednego, na zakup następnego.

Ręcznie wyznaczając swoją ścieżkę przez sektory Przepustki Bitewnej, możesz ustalić priorytet odblokowywania punktów Call of Duty (a także premii do PD umożliwiających szybsze zdobywanie tokenów) do wydawania na przyszłe sezony.


Sezony Call of Duty mogą minąć szybko, jeśli nie jesteś na bieżąco w grze każdego dnia. Maksymalne wykorzystanie czasu poprzez wydawanie żetonów bitewnych na punkty CoD to najlepszy sposób na ustalenie priorytetów czasu.

READ  Świątynia Jochi-ihiga w grze Zelda Tears of the Kingdom