Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Czy weekend ma ogłosić australijską trasę koncertową?  |  Fioletowe trampki

Czy weekend ma ogłosić australijską trasę koncertową? | Fioletowe trampki

Więcej Weeknd

weekend Wpraw dziś australijskich fanów w zawrót głowy po tym, jak zasugerował, że wycieczka do Down Under może być na kartach.

Kanadyjska piosenkarka (prawdziwe nazwisko Abel Tesfaye), znany z przebojów takich jak ślepe światła I gwiezdny chłopieczamieścił zdjęcie przedstawiające australijską flagę w swoich relacjach na Instagramie, pozostawiając fanom spekulacje, czy ogłoszenie trasy koncertowej w Australii jest bliskie.

„Australio, przygotuj się!!!! Nadchodzi weekend!!!!!! Powtarzam, Abel Tesfaye przyjeżdża do Australii” – spekulował jeden z fanów na Twitterze po tym, jak upuścił wskazówkę.

Inny dodał: „The Weeknd dokucza Australii, będę brutalny, kiedy zostaną ogłoszone daty”.

Ciesz się najnowszą muzyką dzięki naszemu bezpłatnemu cotygodniowemu biuletynowi

Abel Tesfaye tworzy muzykę jako The Weeknd od czasu swojego mixtape’u z 2011 roku, Dom z balonów. Stamtąd wydał dwie kolejne EPki, Czwartek I Echa ciszyz których wszystkie stanowiłyby plik Potroić album kompilacyjny.

W 2013 roku wydał swój pierwszy album pt. pocałunek ziemiprzed kontynuacją z 2015 r., Piękno za szaleństwemkatapultował Tesfaye do światowej sławy, prowadząc w przebojach Nie czuję swojej twarzy I wzgórza.

Nadchodzący album The Weeknd gwiezdny chłopiec, wydany w 2016 roku, był świadkiem współpracy Tesfaye z Daft Punk i zdobył nagrodę Grammy dla najlepszego albumu Urban Contemporary. Fani musieli jeszcze trochę poczekać na czwarty album Tesfaye, 2020 Po godzinachco było nieuniknione ślepe światła I Oszczędź swoje łzy.

Od tego czasu Tesfaye pojawia się na pierwszych stronach gazet z innego powodu niż muzyka: jego przyszła wiodąca rola Kontrowersyjny serial HBOI idolktórą współtworzył wraz ze współpracownikiem Rezą Faheemem W trans’S Sama Levinsona I mistrzostwo Johnny’ego Deppa dziewczyna, Lily Rose Depp.

Chociaż nie ogłoszono jeszcze oficjalnej trasy koncertowej, nieopisane zaangażowanie The Weeknd jest z pewnością mocną wskazówką, że szykuje się coś ekscytującego, a australijska trasa bez wątpienia będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w krajowym kalendarzu muzyki na żywo.