Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dakota Johnson i Jamie Dornan spotykają się na pięćdziesięciu uroczych twarzach

15. Wyjście reżysera

Taylor Johnson nie wróciła do franczyzy, przynajmniej po części z powodu problemów w pracy z Jamesem – który sprawował jak najwięcej kreatywnej kontroli, nawet przyprowadzając męża, Niall Leonard, aby napisać skrypt dla sekwencji, Pięćdziesiąt twarzy ciemności I Pięćdziesiąt uwolnionych odcieni.

Taylor Johnson wspomina: „Bylibyśmy prawdziwego Barneysa” porter w 2015 roku. „Nie jestem konfrontacyjna, ale chodziło o znalezienie drogi między nami, zaspokojenie jej wizji tego, co napisałem, a także mojej potrzeby wizualizacji tej osoby na ekranie”.

ona też Powiedzieć Hollywoodzki reporter W 2015 roku James powiedział: „Był pierwszym, który powiedziałby, że to nie było łatwe. To nie było łatwe. Ale dotarliśmy tam. Myślę, że oboje czuliśmy, że to niesamowicie bolesny proces”. „Ludzie będą atakować swoje głowy i tak właśnie się stało” – powiedział James podczas występu w MSNBC.

otwartość na Niedzielne razy czasopismo W 2017 roku Taylor Johnson powiedziała, że ​​nie żałuje filmu per se, „ponieważ to by mnie zabiło. Czy z perspektywy czasu pokażę go jeszcze raz? Oczywiście, że nie.

Kontynuowała: „Kocham wszystkich i jestem naprawdę zdezorientowany, kiedy mnie nie lubią. Byłem tak zdezorientowany przez E.L. James. Nie rozumiem, kiedy nie mogę kogoś nawigować, kiedy nie ma synergii”.

READ  Kraje z muzeami historycznymi do odwiedzenia — Guardian Life — The Guardian Nigeria News - Nigeria i World News