Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Darmowe kody Garena Fire na 26 grudnia: DARMOWE skórki, broń i nie tylko w sprzedaży już dziś!

Darmowe kody Garena Fire na 26 grudnia: DARMOWE skórki, broń i nie tylko w sprzedaży już dziś!

Kody realizacji Garena Free Fire na 26 grudnia: Sprawdź najnowsze kody realizacji Garena Free Fire i dowiedz się, jak je wykorzystać.

Garena Free Fire Wykorzystaj kody 26 grudnia: Garena Free Fire to bardzo popularna gra na świecie z milionami graczy na całym świecie. Twórcy Garena Free Fire rozdają darmowe kody graczom, aby pozostali zaangażowani w i tak już bardzo popularną grę. Gracze mogą wykorzystać szansę na wygranie wspaniałych gratisów, takich jak paczki, nagrody, broń, diamenty i wiele więcej!

Zanim to nastąpi, wiedz o tym Garena Free Fire Muzeum Przepustki Elitarnej jest już dostępne! Otrzymasz 5 darmowych spinów za dowolne wcześniej posiadane EP i 20 darmowych spinów za dowolne z tych 100% darmowych spinów! Garena North America napisała na Twitterze: „Dołącz my W tej nostalgicznej podróży przez ostatnie sezony EP i zyskaj ostatnią szansę na zdobycie kombinacji! „.

Jak grać w Garena Free Fire

Garena Free Fire to oprogramowanie królewskie bitwy Gra, w której maksymalnie 50 graczy może rozegrać 10-minutową rundę, a zwycięzcą zostaje ten, który przeżyje do końca. Tutaj gracze muszą zdobyć postacie i przedmioty w grze, takie jak broń itp., Aby przetrwać dłużej w grze. Te przedmioty i postacie można kupić za walutę gry. Możesz go również zdobyć, wydając prawdziwe pieniądze. Jeśli jednak nie chcesz wydawać pieniędzy, istnieje kilka alternatywnych metod, takich jak codzienne kody wykupu wydawane przez samą grę.

Tokeny mają okres ważności od 12 do 18 godzin; Dlatego gracze będą musieli go jak najszybciej wymienić. Sprawdź poniżej kody realizacji Garena Free Fire.

Garena Free Fire Zrealizuj kody na 26 grudnia: Zdobądź darmowe prezenty dzięki tym kodom!

E5RTXSDA21HJG

OICLEWICKMNBAD

Q2HFGHNYKUYG

GHDFRE45312RH

YGHNJYT7KI8UKM

READ  Apple ogranicza zakres bezpieczeństwa Vision Pro dla rzeczywistości wirtualnej, która jest mniejsza niż Meta Quests

FGBVFSDESGVIU

TKLKO8L9RTE42F

RGKMYU78E5343

12 CZDSNGFJLO0

9PL9YHDTRFVBH

NRTYSDZ345GVH

JNI8KLINHN9GHU

Garena wolny ogień Wykorzystaj kody na 26 grudnia: jak odebrać darmowe nagrody

Krok 1:

Aby zrealizować darmowe kody, musisz się najpierw zalogować wolny ogień konto i nie korzystasz z konta gościa.

Krok 2:

Przejdź do oficjalnej strony Free Fire Redemption: https://reward.ff.garena.com/en. Trzymaj się z dala od złośliwych stron internetowych i korzystaj wyłącznie z oficjalnej strony internetowej, aby realizować kody.

Krok 3:

Gdy dojdziesz do strony głównej, zaloguj się za pomocą różnych opcji, takich jak Google, Facebook, VK i innych.

Czwarty krok:

Po zalogowaniu zostaniesz przekierowany na następną stronę, na której możesz wprowadzić swój 12-cyfrowy kod odzyskiwania.

Piąty krok:

Kliknij OK, a otrzymasz nagrody pocztą z gry w ciągu 24 godzin. Zaglądaj tutaj, aby uzyskać więcej kodów realizacji w przyszłości.