Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowe Redmi Watch 3, Band 2, Buds 4 Lite i Note 12 Pro Speed ​​zadebiutują 27 grudnia

Nowe Redmi Watch 3, Band 2, Buds 4 Lite i Note 12 Pro Speed ​​zadebiutują 27 grudnia

Marka Xiaomi Redmi, która działa częściowo niezależnie w Chinach, przygotowuje się do jutrzejszego mega wydarzenia. Nadchodzi flagowa seria smartfonów Redmi K60 i wiemy, że będzie miała co najmniej dwa zupełnie różne wyglądy – jeden z niebieskim wegańskim skórzanym tyłem i jeden zaprojektowany tak, aby wyglądał jak karbon.

Spodziewamy się również fali nowych urządzeń, w tym dwóch nowych urządzeń do noszenia – Redmi Watch 3 i Redmi Band 2 – a także nowych słuchawek Redmi Buds 4 Lite TWS.

Co więcej, spodziewamy się również zupełnie nowego smartfona Redmi Note 12 Pro Speed, który wniesie nowy chipset, aparat i wspaniały miętowo-zielony motyw.Redmi K60 w kolorze Carbon Black
Redmi K60 w kolorze Carbon Black
Redmi K60 w kolorze Carbon Black

Telefon Redmi K60
Telefon Redmi K60
Telefon Redmi K60

Redmi K60 w kolorach Carbon Black i Vegan Leather Blue

Redmi K60 będzie miał ekran tzw. 2K, czyli 1220p – pośredni stopień między QHD a Full HD. Marka Xiaomi opracowała algorytm AI, który uczy się automatycznie zapewniać najlepszą jasność w miarę upływu czasu. Obrazy pokazują również, że panel będzie płaski, ale nie wiemy, czy dotyczy to Redmi K60, Redmi K60 Pro lub jakiegokolwiek innego telefonu ustawionego w kolejce do ogłoszenia.

W jednym (lub kilku) z tych telefonów znajduje się również czujnik Sony IMX800. Jest to aparat 50 MP, często spotykany w urządzeniach premium, a ten aparat będzie połączony z OIS.


Funkcje Redmi K60
Funkcje Redmi K60
Funkcje Redmi K60

Funkcje Redmi K60

Redmi Watch 3 jest wyposażony w 1,75-calowy wyświetlacz AMOLED, który jest prawie 15% większy niż jego poprzednik i będzie miał rozdzielczość 341 ppi i jasność 600 nitów. Po prawej stronie widzimy pojedynczy przycisk, a zwiastun ujawnił opcję jasnozielonego paska.

Redmi Band 2 oferuje 1,47-calowy ekran z o 76% większym obszarem dotykowym niż pierwszy Redmi Band. Obudowa ma grubość 9,99 mm i w ogóle nie będzie miała fizycznych klawiszy. Są też Redmi Buds 4 Lite, również tłumaczone jako młodość, w kolorze zielonym i pomarańczowym, aby pasowały do ​​​​stylu młodych użytkowników. Każdy pączek waży tylko 3,9 grama.

READ  Przewodnik dla kupujących HomePod Stare kontra nowe


Zegarek Redmi 3
opaska Redmi 2
Słuchawki Redmi Buds 4 Lite
Zegarek Redmi 3, opaska 2, pąki 4 Lite

Redmi Watch 3 • Redmi Band 2 • Redmi Buds 4 Lite

Firma nie wspomniała o Redmi Note 12 Pro Speed; Wyciekł już wcześniej DLACZEGOLAB na Weibo. Nowy telefon zachowa ogólny wygląd z trzema kamerami na prostokątnej wyspie i płaskich bokach, ale logo Redmi wkracza na tylny panel.

Nowe Redmi Watch 3, Band 2, Buds 4 Lite i Note 12 Pro Speed ​​zadebiutują 27 grudnia

Oczekuje się, że telefon zachowa ogólny ślad serii Redmi 12 Pro, ale zastąpi Dimensity 1080 chipsetem Snapdragon 778G. Oczekuje się również, że 108 MP zniknie z czujnika 50 MP Sony IMX766. Oczekuje się, że będzie kosztował poniżej 1699 juanów, co stanowi obecny koszt zwykłego Redmi Note 12 Pro.

Źródło 1Źródło 2 (oba po chińsku) | Przez