Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

David Arquette odpowiada na twierdzenie Spencera Pratta dotyczące gwiazdy Friends Lisa Kudrow

David Arquette odpowiedział na szokujące stwierdzenie gwiazdy reality show o Lisie Kudrow.

Spencer Pratt, który pojawił się w reality show wzgórzanagłówki nieco ponad tydzień temu, kiedy Twierdził na TikTok Film, w którym Kudrow był „jednym z najgorszych ludzi”, jakich kiedykolwiek spotkał.

„Był 2009 rok i Heidi [Montag] I zostałem zaproszony na naszą pierwszą elitarną imprezę. W filmie, powiedział Pratt, zanim odniósł się do Kudrow przyjaciele Imię postaci to Phoebe Buffay.

„To było tak, jakbyśmy kręcili Punk’d A kamera miała się włączyć, ale Heidi i ja nie przejmowaliśmy się tym, ponieważ było pyszne jedzenie i otwarty bar” – kontynuował.

„Kiedy siedzieliśmy tam, jedząc mały kawior, Phoebe [Kudrow] Co było trochę szokujące, ponieważ nikt nigdy nie rozmawiał z nami na przyjęciu.

Pratt następnie twierdził, że Kudrow zaczął mówić swojej partnerce, Heidi Montag, że „musi uciec ode mnie jak najszybciej, bo ją zabiję” i że ma „oczy seryjnego mordercy”.

Przesyłaj więcej wiadomości rozrywkowych na żywo i na żądanie dzięki Flash. Ponad 25 kanałów informacyjnych w jednym miejscu. Nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta kończy się 31 października 2022

Pratt powiedział, że było jasne, że Kudrow nie żartował, mówiąc swoim zwolennikom TikTok: „Właśnie odszedłem i to był najbardziej niegrzeczny moment, jaki kiedykolwiek miałem z człowiekiem”.

Co prowadzi nas do Davida Arquette, który zna Kudrow przez swoją byłą żonę Courteney Cox i z jego gościnnych występów na przyjaciele.

Porozmawiaj z podcastem news.com.au mam dla ciebie wiadomość Aby promować nowszą wersję Krzyk Filmuj na Paramount+, a podczas wywiadu skup się na komentarzach Pratta.

„Trudno w to uwierzyć”, powiedział Arquette o twierdzeniu Pratta. „Jest jak najsłodsza osoba na świecie”.

Potem Arquette zażartował, że może Ludrow i Pratt mogliby rozstrzygnąć swoje różnice, pojawiając się w aktach zasztyletować Movie Together – nawiązanie do horrorów fantasy pokazanych w Krzyk Działalność franczyzowa.

READ  Plan Polski podarowania cennego dokumentu Orbána budzi pogardę

Piąty film z serii Scream, zwany po prostu Scream, jest już dostępny do streamowania w Paramount + Australia