Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dead Bylight trafia na ponad 105 000 jednoczesnych graczy na Steam

martwy za dnia Jest to gra wieloosobowa online, która została wydana w 2016 roku. Jednak gra stała się bardziej popularna niż kiedykolwiek w 2021 roku. Po raz pierwszy martwy za dnia Właśnie trafił do ponad 100 000 jednoczesnych graczy na Steam, ustanawiając nowy rekord w internetowej grze typu horror.

Został ponownie wydany 14 czerwca 2016 r., martwy przez światło dzienneR Przez lata widziała wiele aktualizacji i wydarzeń, które pomogły w utrzymaniu popularności gry na Steam. Ale dzięki ogromnemu pięcioletniemu wydarzeniu, a także obniżce cen podczas trwającej letniej wyprzedaży Steam, popularność gry gwałtownie wzrosła. Wszystko to doprowadziło do 30 czerwca, kiedy gra osiągnęła 105 093 jednoczesnych i aktywnych graczy Według danych na SteamDB.

wcześniej w tym roku, martwy za dnia Twórcy znaleźli się w kontrowersji Kiedy projektant balansu na żywo Ethan „Almo” Larson skrytykował fanów, którzy od lat wzywali do dodania do gry trybu dla daltonistów. W pewnym momencie, podczas nadawania na swoim osobistym kanale Twitch, Larson drwił z widza za „cały czas gada o trybie ślepoty barw”. W odpowiedzi na gwałtowną reakcję społeczności, która nastąpiła, martwy za dnia Deweloper interaktywne zachowanie Zapowiedział, że pracuje nad udogodnieniami dla graczy cierpiących na ślepotę barw. Studio odcięło się również od komentarzy Larsona i . Przeproś swoich graczy.

„To nie świadczy o opiniach zespołu” Zachowanie zostało wyjaśnione w tweecie. „Głęboko przepraszamy za wszelkie frustracje lub szkody, które mogło to spowodować”.

Kolejna gra na Steamie, Zespół zamkowy 2, pobił również rekord jednoczesnego gracza. W zeszłym tygodniu oceniana strzelanka oparta na Valve .hit Ponad 150 000 jednocześnie aktywnych graczy w tym czasie. Jednak niektórzy kwestionowali, ilu z tych graczy było prawdziwymi ludźmi, a ile fałszywych (czasem rasistowskich) botów. Zespół zamkowy 2 Od dawna zmaga się z botami zalewającymi serwery i mecze. Tak nie jest w przypadku martwy za dnia Jest prawdopodobne, że większość ze 105 000 graczy, którzy zalogowali się w tym samym czasie 30 czerwca, była rzeczywiście prawdziwa.

READ  PlayStation VR2 jest oficjalny, towarzyszy mu nowa konsola PSVR 2 Sense