Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dearborn Mayor nada tytuł + film Betty White w Dearborn

W górę i oto i spójrz, Dearborn! Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby zacząć w piątek. Oto wszystko, co dzieje się dzisiaj w Dearborn.


Najpierw dzisiejsza pogoda:

Bardzo zimno z chmurami i słońcem. Wysoki: 24 Niski: 13.


Oto najważniejsze historie dnia w Dearborn:

  1. Burmistrzowie Dearborn i Dearborn Heights Tabuk Liderzy okręgów i społeczeństwo. (Dearborn Prasa i przewodnik)
  2. „Kręgosłup naszego kraju”: Dingil Przysmaki Członkowie Gwardii Narodowej jedzą obiad na pamiątkę 6 stycznia. (Wiadomości z Detroit)
  3. Betty Biały Film Przyjeżdża do Dearborn na swoje setne urodziny. (Kochana łatka)
  4. Uczniowie liceum Taylora eksmisja Po groźbie znalezionej w łazience. (WDIV)
  5. Policja Inkster Mówi Niepowodzenie CPS spowodowało, że kobieta poderżnęła gardło swoim dzieciom. (Fox 2 Detroit)

Biuletyn będzie publikowany we wtorek, środę, czwartek, piątek i sobotę każdego tygodnia.


Dearborn Codziennie jest Częściowo od naszych przyjaciół Verizon. Budują najszybszą sieć 5G w kraju. Aby dowiedzieć się, jak 5G zmieni życie Twoje i Twojej społeczności — i uzyskać dostęp do tej niesamowitej technologii — Kliknij tutaj. I dziękuję Verizon za sponsorowanie tego zasobu społeczności w Dearborn!


Dzisiaj w Dearborn:


Z mojego notatnika:

  • Dearborn Straż Pożarna: „List od prezydenta Moreya: Straż Pożarna w Dearborn ze smutkiem informuje o śmierci emerytowanego dowódcy batalionu Roberta Cunninghama. Dowódca Cunningham rozpoczął służbę w Straży Pożarnej w 1964 roku i awansował w szeregach, którymi był…” (Portal społecznościowy Facebook)
  • Drodzy strażacy: „Zatrudniamy i mamy kilka natychmiastowych możliwości pracy. Dołącz do nas! https://www.governmentjobs.com/careers/dearbornmi/jobs/3181973/firefighter-i” (Portal społecznościowy Facebook)
  • Dearborn Straż Pożarna: DFD odpowiedziało na 16 785 wezwań do obsługi w 2021 r. Oznacza to wzrost o 13,4% w porównaniu z najgorętszym jak dotąd rokiem 2020. Oto podział połączeń według regionu – pierwsza stacja (centralna) – 3634 wywołania do drugiej (zachodniej) stacji obsługi .. „(Portal społecznościowy Facebook)
  • Drogi rząd miasta: „Mieszkańcy, uprzejmie informujemy, że dzisiaj intensywne szkolenie policyjne odbywa się do godziny 17:00 na Michigan Ave. w pobliżu Southfield. Proszę, nie przejmujcie się, jeśli zobaczycie dużą obecność organów ścigania w okolicy. Zobacz więcej informacji…” (Portal społecznościowy Facebook)
  • Okręgowa Izba Gospodarcza Dearborn: „The Story of Our Cities 2022 powraca do Dearborn 25 stycznia na polu golfowym Dearborn Hills w godzinach od 11:30 do 13:30. Posłuchaj, jak nasi liderzy społeczności omawiają takie tematy, jak infrastruktura, programy społecznościowe i angażują się w pytania i odpowiedzi…” (Portal społecznościowy Facebook)
READ  Grimes żartuje o stworzeniu „Lesbian Space Society” po rozstaniu Elona Muska

Czy lubisz Dearborn Deli? Oto wszystkie sposoby, w jakie możesz bardziej się zaangażować:


Wszyscy jesteście zaangażowani do dziś! Do zobaczenia.

Dylan Sewicki

O MNIE: Urodziłem się i wychowałem na West Side w Detroit, w ciężko pracującej polskiej dzielnicy Warendal. Jestem absolwentem Szkoły Publicznej w Detroit i ciężko walczyłem o edukację. Patrzę na prasę, kiedy byłem małym dzieckiem, kiedy zacząłem śledzić skandal korupcyjny byłego burmistrza Detroit, Kwame Kilpatricka. Moje pierwsze kroki w świecie dziennikarstwa rozpoczęły się od możliwości pracy dla Michigan Journal, głównie zajmującego się kampusem i lokalnymi wiadomościami w całej społeczności Dearborn. W końcu dotarłem do redaktora wiadomości. Jeśli chodzi o pracę dziennikarską, miałam niesamowitą możliwość studiowania i pisania o wielu różnych kulturach i środowiskach w Instytucie Piast, co również pomogło mi przygotować się do tej roli. Tak więc z mojego osobistego doświadczenia dorastania w zwartej dzielnicy rozumiem, jak ważne jest przekazywanie wiadomości i opowiadanie historii, które mają wpływ na lokalne społeczności. Jako redaktor najświeższych wiadomości w Patch for Metro Detroit, moim zadaniem jest dostarczanie tych wiadomości. Dlatego zachęcam do kontaktu ze mną w sprawie porad dotyczących nowości lub wyjątkowych doświadczeń pod adresem [email protected]