Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Discord powraca po dwugodzinnej przerwie [Update]

Aktualizacja 14:19 czasu PT: Zgodnie ze stroną statusu Discord, limity szybkości w usłudze czatu zostały całkowicie usunięte, co oznacza, że ​​Discord powinien działać normalnie.

Firma twierdzi również, że zbada dokładnie, co spowodowało prawie dwugodzinną awarię, a oficjalne konto na Twitterze nadal odpowiada użytkownikom, którzy nadal mogą mieć problemy.

Oryginalna historia: Discord, ulubiona na świecie aplikacja do przesyłania wiadomości społeczności graczy, nie działa. Obecnie użytkownicy nie mogą komunikować się ze sobą za pośrednictwem usługi i będą musieli poczekać, aż firma naprawi problem.

Możesz sprawdzić status Discord na siostrzanej stronie IGN Wykrywacz w dół. Witryna pokazuje, że problemy zaczęły pojawiać się około godziny wcześniej, dopóki nie doświadczyli ich prawie wszyscy użytkownicy.

Według Discorda i jego strona stanu, bada szeroko zakrojoną awarię interfejsu API, która rozpoczęła się dzisiaj około 11:49 czasu PT. Około 15 minut później, o 12:30 czasu PT, Discord zidentyfikował podstawowy problem z awarią interfejsu API, chociaż usługa pozostaje niestabilna.

Discord od tego czasu ustanowił limit szybkości logowania w celu zarządzania obciążeniem ruchem. Użytkownicy, którzy są już zalogowani, mogą teraz z powodzeniem korzystać z Discord. Firma będzie powoli podnosić limity, aby umożliwić większej liczbie użytkowników w stałym tempie.

George Yang jest niezależnym pisarzem dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @yinyangfooey

READ  Filtr wersji IOS 14.7 jest dostępny z obsługą akumulatora MagSafe Snap