Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Oto najlepsze nowe gry wideo, które pojawią się w lutym 2022 r.

W lutym 2022 r. gry wideo wciąż płyną, więc mamy nadzieję, że masz gdzieś ukryte kieszonkowe.

Niezależnie od tego, czy interesujesz się wyścigami, akcją, czy czymkolwiek innym, w lutym 2022 r. każdy znajdzie gry wideo. Oto, na co możesz zacząć się cieszyć.

Life is Strange Remastered Collection (PS5, Xbox Series X, PS4, XBO, PC)

Data wydania: środa 2 lutego

ten Życie jest dziwne seria stała się kultowym hitem w ciągu ostatnich kilku lat, więc jeśli ją przegapiłeś, ta kolekcja zremasterowana to najlepsza okazja, aby dowiedzieć się, dlaczego. Pakiety pakiet Życie jest dziwne zremasterowane oraz Life is Strange: Before the Storm Remastered z ulepszoną grafiką, lepszymi animacjami postaci i zaktualizowanymi łamigłówkami. Absolutna okazja, jeśli nas o to poprosisz.

Dying Light 2 Stay Human (PS5, Xbox Series X, PS4, XBO, PC)

Data wydania: piątek 4 lutego

Minęło trochę czasu, odkąd duża gra wideo zajęła się zombie, ale Dying Light 2: Stay Human robi dokładnie to z cywilizacją, która weszła w ciemne wieki. Duża zmiana tempa polega na tym, jak poruszasz się po świecie gry, z zapierającym dech w piersiach systemem parkour, który sprawi, że będziesz biegał o życie częściej, niż byś chciał. Idealny dla każdego, kto szuka szybkiej akcji.

Możesz kupić Dying Light 2 przez Amazon.

Kochasz gry?

Otrzymuj najnowsze wiadomości o grach, funkcje, aktualizacje i prezenty prosto do swojej skrzynki odbiorczej Ucz się więcej

Horyzont Zakazany Zachód (PS5, PS4)

Data wydania: piątek 18 lutego

Jeśli jesteś posiadaczem PS5, to właśnie na to będziesz chciał zatrzymać trochę kieszonkowego. Kontynuacja historii bohaterskiej Aloy, Zakazany Zachód obiecuje odległe krainy, większych maszynowych wrogów i nowe plemiona w piekielnej epickiej przygodzie. Wygląda też na to, że będzie to prawdziwy kucyk pokazowy dla mocy PS5.

READ  New York Times kupuje popularną grę słowną Wordle

Możesz kupić Horizon Forbidden West przez Amazon.

Legendy sieci (PS5, Xbox Series X, PS4, XBO, PC)

Data wydania: piątek 25 lutego

Jeśli jesteś miłośnikiem samochodów, będziesz chciał ścigać się, aby zdobyć Grid Legends. Będziesz mógł grać z maksymalnie 21 znajomymi w tym, co programiści nazywają „najbardziej społecznościową i połączoną siecią GRID w historii”. To oprócz ponad 100 pojazdów, nowego trybu fabularnego i mapy globtroterskiej.

Możesz kupić Grid Legends za pośrednictwem Amazon.

Pierścień Eldena (PS5, Xbox Series X, PS4, XBO, PC)

Data wydania: piątek 25 lutego

Szukasz gry, która rzuci Ci wyzwanie absolutnego piekła? Nie szukaj dalej niż Pierścień Eldena – najnowszy wpis w popularnym stylu gier Soulsborne. W świecie, który został częściowo stworzony przez George’a RR Martina, Elden Ring oferuje gigantyczne krajobrazy i zupełnie nowych bossów zaprojektowanych, aby doprowadzić cię do łez. Jeśli go podniesiesz, przygotuj się na wyzwanie.

Możesz kupić Elden Ring przez Amazon.

Aby być na bieżąco, postępuj zgodnie z Obserwator gier.