Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dodatek Logitech Chorus Audio do Meta Quest 2 obiecuje „nowe poziomy” zanurzenia

Chór Logitech powiązany z Meta Quest 2

Logitech

Logitech po raz kolejny stawia na portfolio rzeczywistości wirtualnej, wprowadzając w środę nowe rozwiązanie dźwiękowe Chorus dla Meta Quest 2.

Ten nowy dodatek został zaprojektowany, aby zapewnić „realistyczny dźwięk, jakiego oczekują gracze, z komfortem i wygodą, jakiej potrzebują ludzie”, powiedział Matt Green, starszy dyrektor ds. inżynierii akustycznej w firmie Logitech, w oświadczeniu z 17 sierpnia.

Zamiast polegać na słuchawkach nausznych lub sterownikach, akcesorium Chorus wykorzystuje „akustykę pozauszną”, która jest dostosowana do potrzeb, emitowana przez parę obrotowych, otwartych głośników, które znajdują się obok uszu użytkownika.

Logitech wydaje się wierzyć, że to połączenie wzornictwa zewnętrznego i bliskiej reprodukcji dźwięku zapewnia najlepszą kombinację komfortu, reprodukcji dźwięku i realizmu. Warto zauważyć, że zapewni jednak bardzo mało prywatności. Więc prawdopodobnie nie przesyłasz czatu VR, gdy babcia jest w pobliżu, jeśli wiesz, co mam na myśli.

jeszcze: Kup teraz swój własny zestaw VR: Meta zwiększa koszt Quest 2

Logitech dał jasno do zrozumienia, że ​​chce, aby kurs płynnie integrował się z projektem Quest 2, nie usuwając żadnej jego funkcjonalności. W tym celu Chorus zaprojektował wykorzystanie wbudowanego portu USB-C zestawu słuchawkowego do zasilania wyjścia audio, zapewniając jednocześnie port przelotowy do ładowania i połączeń danych. Oznacza to, że Chorus może żyć w Quest 2 przez cały czas, dzięki wbudowanym głośnikom składanym płasko po obu stronach zestawu słuchawkowego w celu przechowywania.

Za 100 USD kurs będzie konkurował z polubieniami Pas dźwiękowy Vive Deluxektóry ma również wbudowane słuchawki, ale zawiera również pełny pasek na głowę.

Chociaż to akcesorium, jak sama nazwa wskazuje, zostało zaprojektowane do Seria HTC Vivezostał szeroko zaadaptowany (poprzez drukowanie 3D i adaptery detaliczne) do użytku ze słuchawkami Meta – a wcześniej Oculus – m.in.

Połączenie komfortu i wierności dźwięku utrzymywało je w sprzedaży długo po tym, jak oryginalne słuchawki, dla których zostały zaprojektowane, zostały wycofane z produkcji.

jeszcze: 4 najlepsze gogle VR: do gier, metaverse i nie tylko

Chociaż Logitech Chorus nie zawiera pełnego systemu pasków na głowę, nadal przyciągał tych, którzy nie byli zadowoleni z elementu akustycznego marki HTC. Na przykład nadal używam luksusowego soundbara w moim Quest 2, ale usunąłem dołączone słuchawki na rzecz pary wkładek dousznych.

Dołączone słuchawki będą stale wypadać z miejsca podczas szczególnie mocnych sesji Beat Sabre lub Space Pirate Trainer, powodując poważne rozproszenie. Wszyscy będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy refren poradzi sobie lepiej Staje się dostępny w Logitech i innych sprzedawców w nadchodzących tygodniach.

READ  EKSKLUZYWNIE: serdeczna oda Mario Movie Bowsera do „Peaches” ma własną piosenkę na winylu