Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Donald Trump: Córka Ivanki pomija rozpoczęcie kampanii prezydenckiej

Donald Trump: Córka Ivanki pomija rozpoczęcie kampanii prezydenckiej

Była pierwsza córka Ivanka Trump potwierdziła, że ​​nie będzie odgrywać żadnej roli w kampanii prezydenckiej swojego ojca Donalda Trumpa w 2024 roku.

The Poczta Nowego Jorku Poinformował, że były dowódca generalny błagał Ivankę, aby była z nim na scenie kiedy ogłosił swój bieg. ale bez skutku.

Syn Trumpa, Don Jr., również rzucał się w oczy przez swoją nieobecność, ale mówi się, że nadal stoi za nowym podejściem do prezydenta.

„Bardzo kocham mojego tatę” – powiedziała Ivanka Trump w oświadczeniu opublikowanym późnym wtorkiem (czasu amerykańskiego).

„Tym razem postanawiam nadać priorytet moim małym dzieciom i specjalnemu życiu, które tworzymy jako rodzina.

Dodała: „Chociaż zawsze będę kochać i wspierać mojego ojca, zrobię to poza areną polityczną”.

„Jestem wdzięczny, że miałem zaszczyt służyć narodowi amerykańskiemu i zawsze będę dumny z wielu osiągnięć naszej administracji”.

Panie TrumpNowa kandydatura Białego Domu jest trzecią i jest rzadkim przykładem przegranego kandydata, który tak jak w 2020 r. próbuje ponownie zostać prezydentem.

Jego kandydatura podzieliła Partię Republikańską. Chociaż wprowadzający podziały pan Trump jest magnesem przyciągającym uwagę i ma za sobą solidny trzon wyborców, ma Powszechnie postrzegano to jako czynnik rozczarowującego występu partii w wyborach uzupełniających w zeszłym tygodniu.

Kilku wybitnych kandydatów otwarcie wspieranych przez Trumpa – takich jak dr Mehmet Oz i zaprzeczająca wyborom Carrie Lake – nie zostało wybranych.

Trump wyparł się odpowiedzialności Dla republikanów wyniki mniej niż gwiezdne.

Jego najbardziej prawdopodobnym pretendentem do mandatu Republikanów jest Gubernator Florydy Ron DeSantis który chodził po swoim domu w butach na Florydzie.

Wielu widzi w nim przyszłość partii, która prowadzi podobną, ale mniej surową politykę do Trumpa. Najnowszy sondaż pokazuje, że DeSantis jest bardziej lubiany przez republikańskich wyborców niż Trump w kilku kluczowych stanach.

READ  Macron wzywa do „humanitarnego rozejmu” w wojnie między Izraelem a Gazą

Pozorna nieobecność Ivanki

Mąż pani Trump, Jared Kushner, był częścią blisko 1000 osób zgromadzonych w Mar-a-Lago Ballroom na Florydzie na długo oczekiwanym rozpoczęciu kampanii, ale jego żona – która była nieopłacanym doradcą podczas prezydentury jej ojca – Nie pojawiło się.

76-letni Donald Trump spędził część ślubu swojej córki Tiffany w zeszły weekend, próbując nakłonić Jareda i Ivankę, aby dołączyli do niego na scenie w celu ogłoszenia i zaprezentowania frontu zjednoczonej rodziny – prośby, które zostały odrzucone.

„Oboje czują, że wypalili się w Waszyngtonie i nie chcą ponownie narażać siebie i swoich dzieci na kolejną zaciekłą kampanię” – powiedział informator o wahaniu pary.

Podczas imprezy pan Trump przemawiał samotnie na scenie przez ponad godzinę, podczas gdy Kushner i dwaj synowie byłego prezydenta, Eric i Barron, obserwowali z widowni wraz z byłą pierwszą damą Melanią Trump.

Najstarszy syn 45. prezydenta, Donald Jr., nie mógł wrócić z polowania na miejsce zdarzenia z powodu odwołania zaplanowanej podróży.

W przeciwieństwie do Jareda i Ivanki, źródła podają, że Donald Jr. i Eric są zaangażowani w trzecią z rzędu kandydaturę swojego taty do Białego Domu, podobnie jak ich druga połówka — odpowiednio Kimberly Guilfoyle i Lara Trump.

Opowieść ukazała się w Poczta Nowego Jorku Jest powielana za zgodą.

Przeczytaj powiązane tematy:Donalda Trumpa