Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Donald Trump obiecuje zakończyć wojnę na Ukrainie w ciągu 24 godzin

Donald Trump obiecuje zakończyć wojnę na Ukrainie w ciągu 24 godzin

Donald Trump twierdzi, że mógłby zakończyć wojnę na Ukrainie w jeden dzień.

Były prezydent USA odważnie twierdził, że jeśli w 2024 roku wróci do Białego Domu, może rozwiązać konflikt między Rosją a Ukrainą w jeden dzień.

Trump – który został uznany za winnego napaści seksualnej na felietonistę magazynu E. Jean Carroll w nowojorskim domu towarowym w latach 90. przez ławę przysięgłych w sprawie cywilnej na początku tego tygodnia – powiedział CNN: „Gdybym był prezydentem, powiedziałbym, że ta wojna była załatwione w ciągu jednego dnia, 24 godzin”.

Kontrowersyjny polityk przygotowuje się do spotkania z rosyjskim despotą Władimirem Putinem i prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim w celu rozwiązania sporu.

Trump powiedział: „Oboje mają słabości, obaj mają mocne strony, a za 24 godziny ta wojna zostanie rozstrzygnięta. To się skończy, to się całkowicie skończy”.

Miliarder powiedział, że Putin popełnił „błąd” w inwazji na Ukrainę, który nie miałby miejsca, gdyby sprawował urząd, ale nie chciał powiedzieć, czy rosyjski przywódca był zbrodniarzem wojennym.

Powiedział publiczności w New Hampshire: „Jeśli powiem, że jest zbrodniarzem wojennym, bardzo trudno będzie uzyskać zgodę na powstrzymanie tego.

„Gdyby był zbrodniarzem wojennym, ludzie by go złapali i zabili, walczyłby z większą siłą niż w innych okolicznościach.

„To jest coś, co zostanie omówione później”.

ikona aparatuMiliarder powiedział, że Putin popełnił „błąd” w inwazji na Ukrainę, który nie miałby miejsca, gdyby sprawował urząd, ale nie chciał powiedzieć, czy rosyjski przywódca był zbrodniarzem wojennym. kredyt: Agencja Ochrony Środowiska

Trump odmówił powiedzenia, kto chciałby wygrać wojnę, mimo że był o to pytany trzykrotnie.

Powiedział: „Nie myślę o wygrywaniu i przegrywaniu. Myślę, że trzeba to uporządkować, abyśmy przestali zabijać tych wszystkich ludzi”.

Rosjanie i Ukraińcy, chcę, żeby przestali umierać. Zrobię to w ciągu 24 godzin”.

READ  „Atak absolutny”: społeczność ukraińsko-australijska rozgniewana na mural przedstawiający rosyjskiego żołnierza