Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Drugi rozdział Deltarune jest darmowy, ponieważ „ostatnio było to naprawdę trudne dla wszystkich”

Po trzech latach czekania na jakiekolwiek wieści o kolejnym rozdziale w Deltaron Seria, niezależny programista Niespodzianka Toby’ego Foxa została ogłoszona na początku tego tygodnia Zostanie wydany 17 września. Kiedy w końcu stał się dostępny, gra była darmowa, a pęd graczy próbujących ją pobrać był tak wielki, że tymczasowo zawiesił cały Itch.io.

Deltaron Jest to nowa seria gier, która wydaje się rozgrywać w tym samym wszechświecie, co super popularna gra Undertale. jak ta gra, Deltaron Opracowany przez Toby FoxFox nie jest tym razem sam i współpracuje z zespołem innych programistów. pierwszy rozdział Deltaron Wydano go również jako niespodziankę Kiedy został uruchomiony w 2018 roku.

Szum wokół tego nowego rozdziału był przytłaczający, a po jego wydaniu popyt na grę spowodował przestój serwerów Itch.io przez około pięć minut, z około ośmioma dodatkowymi minutami obniżonej wydajności dla użytkowników próbujących uzyskać dostęp do sklepu.

Jak pierwszy rozdział, który ukazał się trzy lata temu, Deltarune Rozdział 2 Dostępne za darmo. Na oficjalnej stronie gryW tym artykule twórca Toby Fox wyjaśnił, dlaczego ostatni rozdział jest oferowany za darmo.

„W ostatnim czasie świat był naprawdę trudny dla wszystkich, więc zdecydowałem się wydać DELTARUNE ROZDZIAŁ 2 powiedział Fox. „Myślę, że jak kot zrzucający robaki na twój wyciągnięcie ręki, mogę z dumą pokazać ci dziwne rzeczy, które robiłem. Nie jestem pewien, czy to pomogłoby, ale mam nadzieję. „

W tym samym pościeFox wyjaśnił, w jaki sposób kolejne rozdziały w Deltaron Saga zostanie uwolniona, co oznacza, że ​​po zakończeniu wszystkie zostaną uwolnione w tym samym czasie. Te przyszłe rozdziały nie będą darmowe, zamiast tego pełna gra zostanie wyprzedana i na pewno będzie kosztować więcej niż PODZIEMNE. Nie ustalono daty prognozy fanów Rozdziały 3 i 4 I 5 z Deltaron.

Deltaron Rozdział 2 jest już dostępny na PC i Mac.

READ  Jeff Bezos Blue Origin zaprotestował przeciwko przyznaniu przez NASA nagrody HLS SpaceX Elon Musk