Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dweeb and Hot Girl: Romans Matta Hancocka należy do filmu z lat 80. | Hadley Freeman

zaWśród wielu słów wypowiedzianych i napisanych do tej pory Matt HancockJego związek z koleżanką z college’u i dziewczyną, Giną Coladangelo, chyba nikt nie powiedział tego: Czy to nie jest trochę jak film z lat 80.? Rozumiem, dlaczego ludzie ciągle to powtarzają, jakby wracali do ery torysów w latach 90., ale myślę, że skupiają się na szczegółach, a nie na szerszym obrazie. Obraz filmu z lat osiemdziesiątych.

Po pierwsze, tło. Oprócz zdrady i odejścia Marty, rzekomo jego 15-letnia żona – z którą również był na uniwersytecie – Udało mi się dać jej długą covidktóre nadal posiada. Wiesz, mało facetów myśli o szczegółach, a najnowsze osiągnięcie robi prawdziwą różnicę. Więc przekaż to Hancockowi: jeśli chodzi o jego podejście do żony, naprawdę położył wisienkę na tym torcie.

Więcej odkrywczych szczegółów wyłoniły się z wywiadów tabloidowych ze współczesnymi Hancock University na temat ich wspomnień o nim i Coladangelo w średniowieczu pod koniec lat 90. Gina Coladangelo była z dala od ligi college’u Matta Hancocka, „koleg mówi, że” był Jeden typowy tytuł, chociaż to swego rodzaju rewelacja, nawet ci, którzy jeszcze dwa tygodnie temu nie słyszeli o nazwisku Coladangelo, mogli je wymyślić. Ale historia się polepszyła: „Gina była taka urocza, opanowana i elegancka. Większość facetów oddałaby prawą rękę, żeby z nią wyjść” – powiedziała Maxi Allen. „Nigdy nie spotkałem się z wdziękiem, elegancją, a nawet opanowaniem, 18-latka, ale Coladangelo ma w sobie ten klimat. Swoją drogą. Czy to nie satysfakcja z faktu, że jest żoną człowieka stojącego za Oliverem Bonasem, najbardziej uduchowionym sklepem ulicznym? członek gabinetu Johna Majora został przyłapany na ruchaniu pani Cockay.

Tak więc, podczas gdy Coladangelo był gorącym łowcą, Hancock nie był, według Allena, „tym typem, który wszedł do pokoju i wszyscy mówili: 'Och, Hancock tu nie żyje’”.

READ  LAPD uwalnia pilota z rozbitego samolotu na kilka sekund przed uderzeniem w niego pociągu

Czy teraz widzisz, dokąd zmierzam z odniesieniami do moich filmów z lat 80.? Z jednej strony mamy Hancocka, Nikt (zdecydowanie zagrany przez Anthony’ego Michaela Halla), a z drugiej Coladangelo, księżniczkę college’u (oczywistym wyborem jest Molly Ringwald, choć ja wolę w tej roli Ally Sheedy). O rany, czy Hancock grał tutaj w długą grę! Bóg wie, że zrobiłem kilka szalonych rzeczy, żeby zwrócić na siebie uwagę – urządzając przyjęcia, kupując drogie ciuchy, udając, że umiem gotować – ale przynajmniej nie dałem żadnej z nich trochę podejrzanej pracy i pensji, zmuszając ich do spędzania czasu ze mną . Kto wie, może cała kariera Hancocka była tylko wybiegiem mającym na celu zwrócenie uwagi jego uniwersytetu. Jeśli tak, (a) to wiele wyjaśnia; oraz (b) chociaż nie mogę tolerować oszustwa Hancocka wobec jego żony, pozdrawiam jego upór.

Fantazja Hot Girl (lub Boy) jest potężną fantazją. Ta ostateczna nagroda, ta, która jest rażąco poza twoją ligą, ale jeśli cię zauważą, potwierdzi całą twoją istotę: to jeden z najstarszych klisz w filmach, od Blondynka w świecie Wayne’a co sprawia, że ​​Garth chce obsadzić, do komiksów z 2010 roku, które nie wymagają wyjaśnień, Ta dziewczyna jest poza moim stanem. Filmy z lat 80. udoskonaliły to, zwłaszcza w szkolnym otoczeniu, od Ringwalda w końcu machającego się z Andrew McCarthy w Pretty In Pink po Johna Cusacka uciekającego do Anglii z Ione Skye w Say Anything. To bardzo nastoletnia idea sprawdzania poprawności, którą niewielu dorosłych całkowicie porzuciło. Dlaczego ktokolwiek z nas miałby chodzić na zjazd szkolny po 20 latach, ale żeby pokazać nasze długoletnie zauroczenie za nic, o ile bardziej pewni siebie i adorable jesteśmy teraz? A jeśli jesteś teraz ministrem w rządzie, w przeciwieństwie do anonimowej osoby, którą nie byłeś wcześniej, lepiej uwierz, że im powiesz, nawet jeśli będziesz musiał ich dobrze zatrudnić. „To by się nie wydarzyło, gdyby nie był ministrem zdrowia, a ona nie wywierała presji. Jest to rażąco oczywiste dla każdego, kto ich zna” – twierdził ich przyjaciel z college’u.

Kiedy to piszę, „przyjaciele” Hancocka upierają się, że on i Collangelo to „miłosny mecz”. Ale jeśli Hancock obejrzał więcej filmów z lat 80., będzie wiedział, że spotkanie z osobą, z którą była przez długi czas, nie zawsze prowadzi do szczęścia oczekiwanego później. W Nastoletni wilkołak Michael J. Fox zdaje sobie sprawę, że wspinaczka społeczna Pamela kocha go tylko teraz, ponieważ jest wilkołakiem (być może metaforą ministra zdrowia) i jest mu lepiej z nim Jego lojalny przyjaciel z dzieciństwa, nieznajomy o imieniu Boof. W Peggy Sue Got Married, Kathleen Turner dowiaduje się, że seksowny poeta Michael to w rzeczywistości Pratt i jest jej o wiele lepiej. Spór z idiotą Nicolas Cage. Czy rzeczywistość może osiągnąć granicę fantazji przez 20 lat? Czy warto stać się narodowym pośmiewiskiem? Hancock miał na to większą nadzieję. Ponieważ dopiero w filmach z lat 80-tych można cofnąć się w czasie i naprawić swoje fatalne błędy.