Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dziki strój Jareda Leto z UFC 264 wywołuje zabawne memy

Ostateczne mistrzostwa „Fitness”?

Jared Leto pojawił się w sobotę na gali UFC 264, gdzie jego intrygujący wybór odzieży ringowej szybko stał się popularny.

Aktor, lat 49, nosił czarną bluzkę podczas oglądania Dustin Poirier pokonuje Conora McGregoraSwoją przyciągającą wzrok koszulę łączy z haftowanym naszyjnikiem, dużymi okularami przeciwsłonecznymi i prawdopodobnie niebieskim szalikiem na szyję.

Użytkownicy mediów społecznościowych spędzili dzień w terenie, naśmiewając się z nieoczekiwanego stroju gwiazdy „House of Gucci”.

„Wygląda na to, że Jared Leto ma zamiar wyjaśnić wspaniałą nową okazję biznesową, w której możesz pracować w domu w niepełnym wymiarze godzin, sprzedając olejki eteryczne za 100 000 USD rocznie” ćwierkanie jedno i drugie dodany, „Wygląda na to, że Jared Leto ma się sprzedawać jako—pobierając produkt na imprezie tupperware mojej mamy w 1989 roku”.

trzeci sarkastycznyCholerny Jared Leto brzmi, jakby grał na flecie jazzowym po kilku chłodziarkach do wina.

Wydaje się, że akcesoria Leto walczą ze sobą, aby zwrócić uwagę fanów, ponieważ inni skupili się na apaszce aktora, porównując ją do tych noszonych w filmie „Pitch Perfect”.

Od noszenia głowy na Met Gali po zakładanie cekinowych sukni i zdobionych płaszczy, moda gwiazdy jest często nokautująca, jeśli chodzi o tworzenie memów.

Jared Leto nie podaje informacji o misji, ktoś inny ćwierkanie Jeden z jego ostatnich stylizacji, który połączył z czarnym lakierem do paznokci.

Nawet fani przyglądali się gwiazdom podczas imprezy UFC, w której wzięły udział znane osobistości, w tym Sia i Justin Bieber oraz Leto. Profesjonaliści PDA Kourtney Kardashian i Travis Parker również byli wśród tłumu, wykorzystując swój czas przed kamerą, będąc na trybunach.

Dziewczyna Kardashiana, Addison Rae, również pojawiła się w walce, zaledwie dzień po tym, jak ogłosiła kontrowersyjny koncert jako reporter UFC. Gwiazda TikTok powiedziała później, że została „wyrzucona” z roli po tym, jak wielu oskarżyło ją o afiszowanie się z brakiem kwalifikacji.

READ  WhatsApp będzie wyświetlać sklepy i reklamy. Jest mało prawdopodobne, że ta wiadomość pomoże w komunikacji