Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dzisiaj wprowadzamy aktualizację systemu PS5, która poprawia dźwięk na konsoli

Dzisiaj wprowadzamy aktualizację systemu PS5, która poprawia dźwięk na konsoli

Sony jest Rozwijanie się nowy PlayStation 5 Aktualizacja systemu, która sprawia, że ​​konsola brzmi lepiej, udostępnianie ekranu jest bardziej wciągające, a wskaźnik zasilania można regulować. Aktualizacja systemu 9.00 Do wersji beta wszedłem ponad miesiąc temu Dostępna jest w programie publicznym, który w środę udostępniono posiadaczom PS5.

Oprogramowanie systemu PS5 Wersja 24.02-09.00.00 Poprawia dźwięk kontrolera DualSense i DualSense Edge. Głośniki konsoli są teraz głośniejsze, dzięki czemu brzmią wyraźniej podczas przesyłania strumieniowego dźwięku w grze i czatu głosowego. Udoskonalono także mikrofon kontrolera. Sony twierdzi, że „nowy model uczenia maszynowego oparty na sztucznej inteligencji” tłumi szumy tła powstające na skutek naciśnięć przycisków i dźwięku z gier, poprawiając jakość rozmów głosowych.

Aktualizacja dodaje także regulację jasności wskaźnika zasilania PS5. Możesz zmienić jego poziomy, wybierając Ustawienia> System> Sygnał dźwiękowy i światło> Jasność. Możesz wybrać jedno z trzech ustawień: przyciemnione, średnie i jasne (domyślne).

Zrzut ekranu z The Last of Us Part II, przedstawiający interakcje na ekranie udostępniania.  Członkowie publiczności gracza mają strzałki (okręgi ze strzałkami skierowanymi w lewo) w różnych punktach ekranu.

Wskaźniki ekranu udostępniania PS5 (Sony)

Udostępnianie ekranu, które pozwala transmitować rozgrywkę bezpośrednio z kontrolera, dodaje wskaźniki i reakcje emoji. Widzowie na żywo mogą teraz używać kursora do pokazywania lokalizacji na ekranie. Mogą także wysyłać reakcje emoji, które podkreślają Twoje triumfy i tragedie w grze z ekranu Udostępnij. Funkcje są domyślnie włączone, ale gospodarze mogą je wyłączyć w swoich ustawieniach udostępniania ekranu.

Aktualizacja 9.00 dodaje także do wiadomości emoji Unicode 15.1. Mniej szczegółowe zmiany obejmują poprawę wydajności i stabilności oprogramowania systemowego, gamepadów DualSense, zestawów słuchawkowych PlayStation VR2, kontrolerów i kontrolera dostępu.

Jeśli nie pojawi się monit o automatyczną aktualizację, możesz włączyć pobieranie oprogramowania, wybierając Ustawienia > System > Oprogramowanie systemowe > Aktualizacja i ustawienia oprogramowania systemowego i wybierając Aktualizacja oprogramowania systemowego w obszarze Dostępna aktualizacja.

READ  Wyciekła oferta Palit GeForce RTX 40 SUPER, pierwsze zdjęcia RTX 4070Ti/4080 SUPER