Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Nowa szokująca wersja God Tier System od Nightdive wreszcie trafia na konsole

Nowa szokująca wersja God Tier System od Nightdive wreszcie trafia na konsole

Rok 2023 był pełen docenionych przez krytyków remake’ów. Od Dead Space po Resident Evil 4 – gracze mogą cieszyć się starymi, ulubionymi grami na nowoczesnych konsolach. Jedną z najlepszych nowości tego roku był System Shock firmy Nightdive, remake wpływowej, wciągającej gry science-fiction wydanej w 1994 roku. Teraz Nightdive robi kolejny krok, aby uczynić grę bardziej przystępną dla współczesnych graczy, wprowadzając System Shock Remake na konsole w tym miesiącu Maj tego roku.

Ogłoszono to 12 marca Ciągnik Na deweloperze YouTube. System Shock Remake pierwotnie ukazał się w 2023 roku na PC, ale gra ukaże się 21 maja na konsolach PlayStation 4 i 5, a także Xbox One i Series X|S. System Shock opowiada historię hakera uwięzionego na pokładzie przechwyconej stacji kosmicznej. Zakończony przez złego AI Shodana. Jako wciągająca gra symulacyjna, System Shock pozwala graczom realizować nieliniowe cele gry poprzez strzelanie z perspektywy pierwszej osoby i rozwiązywanie łamigłówek, ponieważ różne rodzaje amunicji i poleceń wchodzą w interakcję ze środowiskiem gry i wrogami w unikalny sposób. Oryginalny System Shock miał wpływ na wiele popularnych gier, w tym takie jak Deus Ex i BioShock.

Prace nad System Shock Remake studia Nightdive rozpoczęły się jako projekt na Kickstarterze w 2016 r., ale zostały wstrzymane w 2018 r., aby zespół mógł ponownie ocenić projekt. To się opłaciło, ponieważ ostateczna wersja skutecznie oddaje zachwyt i strach związany z eksploracją Stacji Citadel w grze. To kręty cyberpunkowy labirynt pomieszczeń wypełnionych maszynami i wrogami czekającymi na atak. Jest to co najmniej zagmatwane i przerażające i brakuje w nim oczywistych wskazówek charakterystycznych dla wielu współczesnych gier. Jednak nurkowanie staje się nie mniej ekscytujące po opanowaniu otwartej struktury misji. Gracze konsolowi, którzy uwielbiają wciągające gry symulacyjne lub historie cyberpunkowe, powinni z niecierpliwością czekać na wydanie System Shock Remake na PlayStation i Xbox 21 maja.

READ  Mapa królestwa płacze za oddechem dzikich iskier soczystych teorii fanów zapachu