Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

eFootball 2022 szybko stał się najbardziej znienawidzoną grą, ponieważ fani zmienili nazwę na PES

Po spędzeniu roku na opracowywaniu nowego darmowego demo w długo działającej serii, Konami spotkała się z falą krytyki.

Fani gier mieli duże nadzieje na najnowszą ofertę Konami Digital Entertainment po tym, jak zobaczyli, jak firma toczy roczną walkę o władzę z FIFA, aby przekształcić PES, ale jej rebranding nie powiódł się, ponieważ eFootball 2022 szybko stał się najbardziej znienawidzoną grą na stronie z recenzjami. para 250.

Krytycy szybko wymienili słabą grafikę i widoczny brak realizmu, a niektórzy oskarżali Konami o spiskowanie w celu stworzenia „najgorszej gry piłkarskiej”, jaką gatunek kiedykolwiek widział.

Po pominięciu wydania w 2021 roku, aby skupić się na ponownym uruchomieniu, nie tak miało być w długo działającej franczyzie, która kiedyś była wiodącą na rynku i zyskała ogromną liczbę fanów.

Co poszło nie tak z eFootballem?

Około 7000 recenzji na temat eFootball 2022 zostało opublikowanych na Steam250, z czego tylko 1600 z nich ma coś pozytywnego.

Odpowiada to ocenie na poziomie około ośmiu procent, co jest więcej niż wystarczające, aby umieścić grę na szczycie listy śmieci.

Gra jest darmowa, Konami stosuje inne podejście niż jej obecni rywale FIFA, ale nie było o czym krzyczeć na końcu wydania 29 września.

Co powiedziano o eFootball 2022?

Gracze nie odnieśli żadnych trafień w swojej ocenie rozczarowującego produktu Konami, a w Internecie pojawiały się zjadliwe recenzje.

Jeden z recenzentów stwierdził, że eFootball 2022 to „psychologiczna gra horror”, która zmusza użytkowników do „rozważania złamania klawiatury lub wyrzucenia konsoli przez okno”.

Inni szukali dziur w „okropnej grafice”, a wiele postaci niewiele lub wcale nie przypomina graczy, których zamierzali przedstawiać.

W mediach społecznościowych można również znaleźć wiele klipów z błędami, a wiele strzałów wystrzelono w kierunku wersji, która miała być kuloodporna.

READ  Wersja Final Fantasy 14 na PS5 będzie miała 3 tryby graficzne: 4K, 1440p i 1080p

dogłębna lektura