Ekscytująca kolekcja Eden Hazard kontra Polska dowodzi, że pisze historię ostatecznego powrotu

Eden Zagrożenie Spojrzał wstecz na swoją dawną pozycję w decydującym zwycięstwie Belgii z Polską 6:1, a fani są niesamowicie podekscytowani.

To był trudny rok dla Hazarda, aby zobaczyć zmianę jego marzeń Real Madryt Staje się osobistym marzeniem.

Hazard zaczął grać dla Belgii, która była kapitanem Ligi Narodów w środowy wieczór, i przez cały czas stanowiła zagrożenie.

Polska awansowała przez Roberta Lewandowskiego, ale na krótko przed przerwą wyrównał Axel Witzel.

Po przerwie pojawił się Hazard z punktem do udowodnienia, że ​​czuliśmy się, jakbyśmy skakali w wehikule czasu.

Z pewnością 31-latek chodził po boisku, wracając na Stamford Bridge. Chęć poderwania mężczyzny i ciągłe słuchanie piłki to niebezpieczeństwo, które wszyscy znamy i pragniemy.

Źródło obrazu: Alami

Po tym, jak godzinę wcześniej Kevin de Bruyne dostał piękną piłkę do Belgii, zgadłeś, Hazard.

Z wyjątkiem Leandra Tendonkara i Lois Obandy, którzy strzelili swoje pierwsze gole w reprezentacji, Leandro Trossard był dwukrotnie niepokonany, a podopieczni Roberto Martineza wpadli w zamieszki w ostatnich 20 minutach.

Hazard miał szansę pojawić się w protokole, ale jego wysiłek rozszerzył się z bliskiej odległości.

Aby znów stać się lepszym, musisz być wyprostowany, tak powiedział Winger w wywiadzie po meczu.

„Zawsze mówiłem:„ Wrócę do miejsca, w którym byłem, grając więcej gier i minut ”- powiedział jeden z przeciwników Hazardowi RTL.

„Miałem okazje, ale niestety je przegapiłem. Do zobaczenia następnym razem”.

Real nie podpisuje kontraktu z Kylianem Mbabane z Paris Saint-Germain i Odejście Garetha Balea Hazard może mieć miejsce w zespole.

Menedżer Los Blancos, Carlo Ancelotti, zapewnił, że umowa dotycząca podpisania kontraktu z klubem nigdzie nie pójdzie tego lata.

„Don Carlo” powiedział na konferencji prasowej: „Eden Hazard zostanie w przyszłym sezonie w Realu Madryt.