Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Elon Musk zdecydował się dołączyć do Epic Games po miesiącach podnoszenia prowizji Apple App Store / Digital World

Apple jest zwykle w centrum wiadomości w świecie technologii przez większość czasu, niezależnie od tego, czy jest to dobre, czy negatywne, i dlaczego nie, biorąc pod uwagę, jak są one jednymi z wiodących światowych firm mobilnych i programistów, którzy w większości są właścicielami dużej części rynku.

Również tym razem Apple pojawiło się na pierwszych stronach gazet z powodu, który trwa od jakiegoś czasu. Co to jest?

Cóż, pamiętaj, jak Apple ogłosił kilka miesięcy temu, że będzie pobierał 30 procent prowizji od wszystkich programistów za ich aplikacje w App Store jako prowizję.

Jednak nie podobało się to kilku programistom, a jeden z nich, konkretnie Epic Games, wykazał wiele protestów i niechęci do tej polityki, twierdząc, że Apple już uzyskuje wystarczające dochody i wykorzystuje tylko programistów na swojej platformie z tak dużym odsetkiem opłat prowizyjnych.

Podczas gdy Epic Games i Apple walczyły ze sobą, deweloper Tesla również wkroczył na pole bitwy.

Nie wiadomo, co sprawiło, że Elon Musk to zrobił, ale obudził się w piątek i zdecydował, że musi współpracować z Epic Games, a tym samym miliarderem Ćwierkać Stwierdził w nim, że Epic Game miał rację, twierdząc, że Apple wykorzystuje swoich użytkowników, a wszystkie te prowizje wydają się śmieszne.

Nie wiemy jeszcze, dlaczego Elon Musk nawiązał współpracę z deweloperem Fortnite, kiedy problem został poruszony kilka miesięcy temu. Wiadomo też, że CEO nie rzucał się w rzeczy, które go nie interesowały, a biorąc pod uwagę, że jego firma nie jest bezpośrednio powiązana z Epic Games czy Apple, zastanawiamy się, co myślał w piątek i do jakiego stanowiska go skłoniło. opublikuj ten tweet.

Jednak podczas gdy kwestia opłat za App Store wciąż jest w sądzie i może upłynąć trochę czasu, zanim wydane zostanie jakiekolwiek orzeczenie, Epic Games na pewno wygra, a teraz wsparcie Muska oznacza wsparcie jego zwolenników, co może dać Epic wiele dobrych głosów Gry.

READ  Wyciekły recenzje Windowsa 11 – to było szybkie

Chociaż Apple stwierdził, że ci, którzy nie są zadowoleni z opłaty, mogą zostać usunięci ze swojej platformy i przeniesieni gdzie indziej, nie jest to tak proste, jak się wydaje. Apple ma dużą bazę użytkowników, a posiadanie programistów dla swoich aplikacji to duży plus w osiąganiu dobrych przychodów.

Naszym zdaniem, jeśli Apple robi miejsce dla programistów, ma prawo ich obciążać. Jest to jednak kwestia, co do której wszyscy mają różne opinie, co sprawia, że ​​zastanawiamy się, jak oceniasz sytuację?


Zdjęcie: BRITTA PEDERSEN/POOL/AFP za pośrednictwem Getty Images

Przeczytaj następujące: Elon Musk kpi z Apple za używanie nieprzyjaznych elementów w bateriach iPhone’a i Maca