Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Elvis Presley nieoczekiwanie zmienił swój wygląd pastą do butów | Muzyka zabawa

Kiedy Elvis Presley wkraczał do przemysłu muzycznego, starał się osiągnąć określony wygląd. Z gitarą wiszącą na jednym ramieniu i przenikliwymi niebieskimi oczami, gwiazda prawie znalazła dokładnie to, czego szukał. Aby jednak udoskonalić swój styl, król zdecydował, że chce przedstawić się czarnym włosom. Niestety dla niego farba do włosów była bardzo droga.

pigment do włosów Uznano to za zbędny luksus w Lata pięćdziesiąte.

Aby więc uzyskać pożądany kolor, król pokrył jego włosy pastą do butów, aby uzyskać lśniący odtłuszczony wygląd, jaki chciał.

W rzeczywistości prawdziwy kolor włosów Kinga był o wiele jaśniejszy, niż mogliby przypuszczać fani.

Według „Przewodnika po Elvisie dla dziewczyn”: „Prawdziwe włosy Elvisa były piaszczysto-blond, ale chciał czarnych i czarnych. Możesz zobaczyć zdjęcia armii, kiedy nie mógł ich farbować, dostał pasemka”.

CZYTAJ WIĘCEJ: Superstar Anne Helm ujawniła „pomieszaną stronę” Elvisa Presleya

Jednak przed ślubem Elvis poprosił Priscillę o samodzielne ufarbowanie włosów.

Przemawiając dziś rano, Priscilla ujawniła: „Chciał, żebym przefarbowałam włosy na czarno, kiedy byłam mała, żebyśmy mogli wyglądać trochę podobnie”.

Patrząc na zdjęcia ze ślubu szczęśliwej pary, wygląda na to, że są bardzo podobne, więc wygląda na to, że Elvis dostał to, czego chciał.

Priscilla nadal pragnęła wyglądać w pewien sposób w ich związku.

Priscilla ujawniła później, że jej mąż nie chce widzieć jej bez makijażu.

Mówiąc o workowatej kobiecie, Priscilla ujawniła: „Niektórzy mężczyźni po prostu nie znają prawdy. Zawsze miałem mało makijażu. Nie chciał widzieć, jak się ubieram”.

„[Elvis] Chciał zobaczyć efekt końcowy. Mężczyźni nie chcą widzieć, przez co musi przejść kobieta, aby dostać się tam, gdzie jest, chcą zobaczyć produkt i wynik ”.

Źródło