Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Eskalacja konfliktu izraelsko-palestyńskiego, kryzys wirusa Corona w Indiach trwa, Gareth Ward ustępuje, Singapur zostaje zamknięty na miesiąc

Pasażer z biletem zarezerwowanym na pierwszy lot z Indii do Australii od czasu wprowadzenia zakazu podróżowania, który wypowiadał się anonimowo w obawie przed utratą miejsca, powiedział, że nie wszyscy pasażerowie zostali poinformowani o końcowych wynikach testów.

Dzieje się tak pomimo ogłoszenia rządu australijskiego, że ponad 40 testów dało wynik pozytywny na COVID-19.

Mężczyzna wykonuje prace domowe na tle poparzeń stosów pogrzebowych pacjentów zmarłych na COVID-19 w krematorium w Delhi.Przypisuj mu:GT

Pasażer powiedział: „Słyszeliśmy tę wiadomość i teraz bardzo się boimy”. Wiek I Sydney Morning Herald Z jego pokoju hotelowego w Delhi. „To denerwujące, bo na pewno go nie mam, ale nadal mogę to zestresować”.

Mężczyzna powiedział, że wszyscy pasażerowie zostali poddani kwarantannie w jednym hotelu przed lotem i powiedziano im, że ostateczne wyniki testów będą mieli o 18:00 czasu lokalnego w czwartek wieczorem.

Teraz wciąż czekamy na odpowiedź i jest już prawie południe [Friday] w Indiach.

Mężczyzna jest na czacie grupowym z innymi pasażerami samolotu i powiedział, że nastrój jest „bardzo napięty”.

Powiedział: „Nie byliśmy poinformowani o naszych wynikach, oni spędzali z nami czas od wczoraj i nie sądzę, żeby ktokolwiek spał zeszłej nocy, ponieważ mój telefon dzwonił przez całą noc”.

READ  Prezenterka telewizyjna Holly Willoughby została usunięta z anteny po ujawnieniu planu porwania