Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Europa kontynentalna jest faworytem do wygrania mistrzostw Hero Cup Golf Championship

Szybka wiadomość

Adrian Meronc z Polski uderzył decydującym uderzeniem, gdy Europa kontynentalna pokonała Wielką Brytanię i Irlandię w niedzielnym pojedynku, wygrywając inauguracyjny Hero Cup w Abu Zabi.

Podopieczni Francesco Molinariego prowadzili 8,5:6,5 w Abu Dhabi Golf Club i wygrali sześć z 10 meczów pojedynczych, wygrywając 14,5:10,5. (AP)

Adrian Meronc z Polski oddał decydujące uderzenie, gdy Europa Kontynentalna pokonała Wielką Brytanię i Irlandię w niedzielnym pojedynku, zdobywając inauguracyjne Hero Trophy.

Podopieczni Francesco Molinariego prowadzili 8,5:6,5 w Abu Dhabi Golf Club i wygrali sześć z 10 meczów pojedynczych, wygrywając 14,5:10,5.

Mistrz British Open 2018, Molinari, prowadził z przodu, pokonując 3 i 2 Shane’a Lowry’ego.

Kapitanowie Wielkiej Brytanii i Irlandii, Tommy Fleetwood i Tyrell Hutton, odnieśli zwycięstwa 3&2 i 5&4 nad Thomasem Petersem i Antoine Rosnerem, a Matt Wallace ścigał ich, wygrywając 2&1 z Thomasem Dedry.

Ale podczas gdy Victor Perez i Sepp Straga byli zbyt silni dla Jordana Smitha i Ewena Fergusona, Continentals utrzymali przewagę, gdy Nicolai Højgaard pokonał Seamusa Powera do jednego.

Meronc uderzył swoim birdie puttem z ponad 30 stóp na 18. greenie, wygrywając z Anglikiem Calumem Shinquinem, aby pożegnać się z Europą kontynentalną.

„Myślę, że obie drużyny wykazały się bardzo konkurencyjnym, ale sprawiedliwym duchem. Oczywiście dla moich chłopaków – niesamowita robota. Jestem bardzo dumny z każdego z was.

„Poznałem kilku facetów, których nie znałem zbyt dobrze, i mogę powiedzieć, że europejski golf jest w bardzo bezpiecznych rękach”.

Fleetwood powiedział: „Oczywiście przyjechaliśmy tutaj, aby wygrać i chcieliśmy to zrobić sobie nawzajem.

„Pierwszą rzeczą, jaką powiedziałem na początku tygodnia, było:„ Twoi koledzy z drużyny nie będą pamiętać, jeśli grałeś słabo, nie trafiłeś w piłkę lub straciłeś punkt ”.

„Ale wszyscy pamiętają, jeśli nie dasz z siebie 100 procent, a nie mogłem prosić nikogo o nic więcej w tym tygodniu”.

Kapitan European Ryder Cup, Luke Donald, był obecny przed tegorocznym meczem z USA w Rzymie.

źródło: AFP

READ  Dlaczego Polska dostarcza do USA myśliwce MiG-29 - czy to niebezpieczne posunięcie? | Ukraina