Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Fani Kingdom Tears używają fallusa do rozwiązywania zagadek i zabijania bossów

Leviego Winslowa

Wysłane 4 godziny temu: 16 maja 2023 o godzinie 11:00

od The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears 12 maja fani mieli obsesję na punkcie możliwości tworzenia nowej gry. Dzięki nowym umiejętnościom Linka, zwłaszcza Fuse i Ultrahand, gracze budują mesy, takie jak samoloty i czołgi, aby popełniać zbrodnie wojenne w Królestwie Hyrule. Ale jest jeden przedmiot, którego ludzie nie mogą przestać tworzyć: fiuty, fiuty, gówno, penisy, gangi — rozumiesz.

Czytaj więcej: Zelda: Łzy królestwa Gracze są na zawsze zajęci ogromnym obszarem samouczków

Dzwonili krytycy Oddech dziczy Autoryzowana klasyczna kontynuacja, która świetnie wykorzystuje starzejący się sprzęt Switcha. A dzięki wielu nowym zdolnościom runicznym Linka, które pozwalają mu łączyć rzeczy razem lub przywracać położenie obiektu na świecie, ludzie puszczają wodze fantazji. Jak, naprawdę dziki.

Hyrule Kingdom nie może uciec z krat

Link otrzymuje zupełnie nowy zestaw umiejętności runicznych Totk co zastępuje jego wiek putu To. Pożegnaj się więc z rzeczami takimi jak Magnesis i Stasis, a zamiast tego przywitaj się z rzeczami takimi jak Ascend i Autobuild — dwie umiejętności, które pozwalają Linkowi prześlizgiwać się przez twarde powierzchnie i natychmiast budować wcześniejsze kreacje. Mieszane są Fuse i Ultrahand, umiejętności, które dają Linkowi możliwość łączenia różnych rzeczy, aby stworzyć wszystko, od gigantycznych mechów po ciężarówki transportowe. I podczas gdy ludzie w pełni budują te rzeczy, wielu graczy jest tutaj, aby zalać Hyrule Kingdom kolejami. Dużo kutasówW rzeczywistości.

ty masz miotacz ogniaI grube baryI Samochody, które wyglądają jak szynyI pociski DickaI Pręty z głazami na piłki — a lista jest długa i długa. Do diabła, użytkownik Twittera, HKSIcabb, kazał nawet naszemu dzikiemu bohaterowi jeździć na wędce… na tratwie.

W międzyczasie hideyopo stworzył jakiegoś mecha-potwora na kołach, który podlewał skrawek hyruleańskiej trawy swoim wodnym prętem.

READ  Liderzy Apple Maps wyjaśniają, w jaki sposób firmie udało się uratować aplikację pomimo trudnego początkowego uruchomienia

Co się dzieje? Dlaczego kilka dni po uruchomieniu Totk Fani utknęli na kutasach? Jest kilka ciekawych teorii, np Strach Freuda przed kastracją lub pomysł, że Wszystko jest konkursem wielkości penisa. wesołość Tak napisał w 2017 r Rysunki Dicka są tak naprawdę o toksycznej męskości – To nie jest zaskakujące. dopóki Kotaku Zastanawiałem się nad tym pytaniem w poście na blogu z 2013 roku, gdzie rozmawiałem z programistami i psychologami, aby odpowiedzieć, dlaczego paski są tak wszechobecne w grach. I chociaż doszliśmy do wniosku, że rysowanie penisa to „przesadzanie”, jest inna, prostsza odpowiedź: Śmieszne kutasy.

Są (przeważnie) owłosione i (czasami) przygarbione. Występują w różnych kształtach i rozmiarach, aw większości zachowują się tak, jakby miały własny umysł. Są dziwaczne, oferując jednocześnie komedię i seksualność. I jako Mądrość – aforyzm Napisany w 2015 r., Śmieszne kutasy Albowiem „wbrew temu, co wskazują, nie ma dla nich realnego miejsca na świecie, a jednak istnieją”.

Czytaj więcej: Królewskie łzy może zawierać Zelda Pierwsza gejowska postać w serii

To są fakty. Ponieważ bez względu na to, gdzie spojrzysz w Internecie, od TikTok przez Reddit po Twitter, istnieje plik Totk pręt. Teraz jest to prawie nieuniknione. Autobuild, Fuse, Ultrahand i inne zdolności Linka można przynajmniej wykorzystać do czegoś innego niż genitalia – chociaż gracze używają ich do tortur. Myślę, że dziki bohater zakodowany przez queer jest w rzeczywistości zbrodniarzem wojennym na wolności. Przepraszam.

Więcej z Kotaku Australia