Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Film przedstawiający upadek ekscytującego dźwigu na Tajwanie

Materiał udostępniony w mediach społecznościowych ukazywał dramatyczny moment upadku ogromnego dźwigu kontenerowego, zmuszając pracowników do ucieczki z życiem w tajwańskim porcie Kaohsiung.

Policja otrzymała informację o godzinie 11:00 w czwartek, że 80 000-tonowy statek towarowy przygotowuje się do dokowania na placu kontenerowym Yang Ming Shipping Company, kiedy zderzył się z suwnicą.

Nagranie wideo z wypadku pokazało, że statek Orient Overseas International Limited Company uderzył w dźwig, wykonując niebezpieczny zakręt w pobliżu portu.

Dźwig następnie ustępuje, przewracając się nad innym dźwigiem, zanim obaj upadną na ziemię, podczas gdy statek kontynuuje pchnięcie do przodu po początkowej kolizji.

Następnie suwnice uderzają w stos kontenerów transportowych, które następnie przewracają się w kierunku przerażonych pracowników na molo.

Związane z: Szalone „Święto pilota” przed ognistym krachem

58-letni doker, zidentyfikowany tylko jako Zhang, został wysłany do szpitala z kontuzjowaną ręką po przerażającym krachu. Wiadomości z TajwanuRaport.

Po wypadku we wnętrzu dźwigu uwięziono dwóch inżynierów, w tym 33-letniego mężczyznę o nazwisku Lin i 31-letniego mężczyznę o nazwisku Yang.

Za pomocą 60-metrowego dźwigu ratownicy byli w stanie wyciągnąć mężczyzn z wraku tuż po południu – poinformował. UDN.

Związane z: Tekst bombowy przed tragedią ciężarówki grozy

Świadkowie na miejscu zdarzenia powiedzieli, że mężczyźni wyglądali na zszokowanych, ale nie wyglądali na poważnie rannych.

Państwowa korporacja Taiwan Ports International Corporation poinformowała w oświadczeniu, że miejsce wypadku zostało zamknięte.

READ  Kobieta podziela brutalną reakcję na jąkanie