Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Film Starfielda przedstawia system Settled Systems w grze

Bethesda wydała nowy teledysk do gwiezdne pole w której omówiono osiedlone systemy gry.

W filmie dyrektor ds. projektowania Emil Pagliarulo przedstawia również nowe szczegóły dotyczące frakcji w grze. Dwie największe ze Zjednoczonych Kolonii to Zjednoczone Kolonie i Grupa Freestar, a także Konstelacja, z którą rozpoczniesz swoją podróż po Gwiezdnym Polu jako odkrywca galaktyki.


Starfield jest jak wiele innych gier Bethesdy, więc możesz stworzyć dowolną postać i swobodnie eksplorować świat gry. Wcześniej ujawniono trzy lokalizacje i są one stolicą Zjednoczonych Kolonii, Nowej Atlantydy; Neonowe miasto przyjemności. Stolicą społeczności Freestar jest Akila.

Settled Systems to dość niebezpieczny region kosmosu, który będziesz eksplorować, a obejmuje on nasz Układ Słoneczny i inne części galaktyki Drogi Mlecznej, która znajduje się około 50 lat świetlnych od naszego Układu Słonecznego.

W roku 2330 skupiono się na wojnie kolonialnej toczonej w 2310 między Grupą Freestar a Zjednoczonymi Koloniami. Obecnie panuje pokój, ale niepokój między obiema frakcjami może się uzbroić.

Jeśli chodzi o wrogów, spodziewaj się wielu ludzkich zagrożeń, w tym hakerów, najemników, spacerowiczów i fanatycznych fanatyków religijnych.

Starfield pojawi się wyłącznie na Xbox Series X/S i PC 11 listopada 2022 r., a dzięki Xbox Game Pass będzie można w nią zagrać pierwszego dnia.

READ  Opcja Pokémon Go 120fps jest teraz dostępna na iPhonie 13 Pro / Max