Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Final Fantasy VII otrzymuje kurację LEGO

W ramach obchodów 26. rocznicy powstania Final Fantasy VII przez Square Enix, podczas których 31 stycznia stał się oficjalnym. Dzień Final Fantasy VII w Japoniifirma ogłosiła plany przekształcenia jednej z czterech kultowych scen z gry w konstrukcję LEGO.

Przed fanami do 7 lutego ok Zagłosuj na jedną z proponowanych scen, którą Square Enix zamieni następnie w dioramę LEGO z planami rozdania fanowi na nadchodzącym konkursie w dalszej części roku. Sugerowane sceny poniżej.

Proponowane buildy LEGO Final Fantasy VII

  • Dom Aerith
  • Kochanie BN
  • Sektor 5 Kościół slumsów
  • Wieża ciśnień Nibelheim

Aby podsumować 25. rocznicę Final Fantasy VII, chcemy, abyście zagłosowali na jedną z czterech klasycznych scen, które przerobimy z Lego. Następnie rozdamy ostatnią sztukę jako nagrodę w konkursie jeszcze w tym roku.

Oddaj swój głos w ciągu najbliższych siedmiu dni: sqex.link/qak0

WYGRAJ: komputer do grania w Final Fantasy XIV za 2,7 tys. USD

Opracowanie oficjalnego zestawu opartego na popularnym JRPG nie jest marzeniem LEGO, ale z pewnością jest to ekscytujące wydarzenie.

LEGO ma swój własny kanał dla fanów, aby zaprojektowali i przesłali własne projekty do głosowania i być może przekształcone w oficjalne zestawy, ale jak dotąd nie zaowocowało to niczym, czym fani Final Fantasy byli podekscytowani.

Final Fantasy VII przeżyło ostatnio zdrowe odrodzenie dzięki niedawnej premierze Crisis Core – Final Fantasy VII – Reuniona także drugą część remake’u gry, Odrodzenie Final Fantasy VIIoraz mobilną antologię Final Fantasy VII: Zawsze kryzys Oba są w drodze.

READ  Intel udostępnia specyfikacje dla najwyższego GPU Arc — 175 W TDP, taktowanie 2250 MHz